reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Chodzi mi o to ile miałaś seri szczepień ?
Bo ja miałam 1 serie i teraz co 2 miesiące doszczepienie ! Jeszcze nie jestem w ciąży . Dlatego się pytam czy miałaś doszczepianie nie będąc jeszcze w ciąży ?!
Jestem na etapie starań . Miałam już serie szczepień i teraz co 2 miesiące mam doszczepianie dopóki nie zajdę .
 
Chodzi mi o to ile miałaś seri szczepień ?
Bo ja miałam 1 serie i teraz co 2 miesiące doszczepienie ! Jeszcze nie jestem w ciąży . Dlatego się pytam czy miałaś doszczepianie nie będąc jeszcze w ciąży ?!
Jestem na etapie starań . Miałam już serie szczepień i teraz co 2 miesiące mam doszczepianie dopóki nie zajdę .
To normalne, każdej dziewczynie Profesor tak zaleca, bo allo mlr nie utrzymuje się na stałym poziomie, tylko później się obniża. Ja miałam akurat zapłodnienie im vitro po 4 szczepieniach, udane i później w ciąży 2 razy doszczepienie.
 
@dagmarie25 Mamusiu co słychać? Jak Ci mija życie z synkiem, radzicie sobie? 😊
Czas leci mój noworodzio zaraz będzie niemowlakiem 🙉 w czwartek będzie miał miesiąc :) jest cudowny. Chociaż bywa ciężko to już nie pamiętam jak było bez niego... z mężem jesteśmy zmęczeni ale zakochani w naszym stworku. A jak u Ciebie kochana? Który tc aktualnie? I jak sie czujesz ? :)
 
Czas leci mój noworodzio zaraz będzie niemowlakiem 🙉 w czwartek będzie miał miesiąc :) jest cudowny. Chociaż bywa ciężko to już nie pamiętam jak było bez niego... z mężem jesteśmy zmęczeni ale zakochani w naszym stworku. A jak u Ciebie kochana? Który tc aktualnie? I jak sie czujesz ? :)
Jejku, wzruszają mnie takie opisy wiedząc, że już niedługo też to będę przeżywać 😊
U nas aktualnie 29Tc, zaczęłam 7 miesiąc i już trochę się stresuje, że jeszcze tyle rzeczy nieogarnięte, tym bardziej że na wątku sierpniowe mamusie jeden synek pospieszył się na świat i już wczoraj postanowił opuścić brzuszek mamy 😳
Ja się czuję póki co bardzo dobrze, w zasadzie jak przez całą ciążę zero dolegliwości, raz miałam nieprzyjemną zgagę i dwa razy skurcze w łydce, ale zmieniłam magnez na inny i jest lepiej :) choć domyślam się że 8 i 9 miesiąc będą trudne.
Pewnie też będę miała cesarkę ze względu na cukrzycę ciążową, bo nie mogę czekać do 40 tygodnia, no i nie ukrywam, że liczę na możliwość odwiedzin męża po porodzie, ale do połowy sierpnia jeszcze trochę czasu więc zobaczymy jak to wtedy będzie 🙂
 
Ja rozumie , że profesor tak zleca ;) ale ja chciałam wiedzieć czy tylko katka długo zachodzę ! Teraz 10 czerwca będę miała 5 szczepionkę !
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie- synek ma rumień zakaźny - jesteśmy w trakcie starań. Czy mogę się zarazić- od tyg ma wyysypke.
 
Do góry