reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Boję się ogółem tych skutków ubocznych Encortonu, ale nie mam innego wyjścia ;) dwa razy się nie udało i wygląda to na zwalczanie zarodka właśnie. Będzie Encorton już przed ciąża. Acard też biorę. Heparyna od pozytywnego testu.
Niestety każda ciąża a tym bardziej prowadzona na lekach to ryzyko... nie mniej jednak mocno trzymam kciuki, żeby się udało [emoji4]
 
reklama
Hej Dziewczyny,
Jestem po dzisiejszej konsultacji immunologicznej. u dr.S... Nie ukrywam, że dał nam światełko w tunelu... Zalecił nam powtórzenie allo-MLR i profil cytokinowy.
Polecił tez wlew z Accofil domaciczny lub ampułki podskórne (nie wiem które lepsze??)
Zalecił również wlewy z intralipidu dwa przed transferem 7 i 1dp., a później w razie pozytywnej bety co 3 tygodnie 20%, encorton 7,5mg rano (tu mi się wydaje troszke mała dawka) , i clexane 40mg dziennie. Chociaż jeszcze mogą leki lub dawkowanie zmienić się po zrobieniu badań. :)
 
Hej Dziewczyny,
Jestem po dzisiejszej konsultacji immunologicznej. u dr.S... Nie ukrywam, że dał nam światełko w tunelu... Zalecił nam powtórzenie allo-MLR i profil cytokinowy.
Polecił tez wlew z Accofil domaciczny lub ampułki podskórne (nie wiem które lepsze??)
Zalecił również wlewy z intralipidu dwa przed transferem 7 i 1dp., a później w razie pozytywnej bety co 3 tygodnie 20%, encorton 7,5mg rano (tu mi się wydaje troszke mała dawka) , i clexane 40mg dziennie. Chociaż jeszcze mogą leki lub dawkowanie zmienić się po zrobieniu badań. :)
To dobre zalecenia. Też miałam mieć accofil, ale nie zdążyłam, bo byłam już w ciąży. Osobiście wolałam wybrać podskórny, bo czytałam kilka opinii, że domaciczna blokuje zajście w ciążę. Ale nie wiem, czy to prawdziwe.
 
Hej Dziewczyny,
Jestem po dzisiejszej konsultacji immunologicznej. u dr.S... Nie ukrywam, że dał nam światełko w tunelu... Zalecił nam powtórzenie allo-MLR i profil cytokinowy.
Polecił tez wlew z Accofil domaciczny lub ampułki podskórne (nie wiem które lepsze??)
Zalecił również wlewy z intralipidu dwa przed transferem 7 i 1dp., a później w razie pozytywnej bety co 3 tygodnie 20%, encorton 7,5mg rano (tu mi się wydaje troszke mała dawka) , i clexane 40mg dziennie. Chociaż jeszcze mogą leki lub dawkowanie zmienić się po zrobieniu badań. :)
Witaj podczytuje kiedy mam czas. Myślę , że accofil to lepiej podskórnie tu wszystkie dziewczyny brały . Domaciczna raczej blokuje owu i nie sprawdzał się tu na forum . Jeśli chodzi o intralipid co 3 tygodnie to super byly tu dziewczyny które przy samym intalipidzie częstych wlewach donosiły ciążę . Do tego encorton + heparyna. Myślę , że byłabyś obstawiona lekami to uszy. Zresztą jak każda z nas . Trzymam mocno kciuki
 
Hej Dziewczyny,
Jestem po dzisiejszej konsultacji immunologicznej. u dr.S... Nie ukrywam, że dał nam światełko w tunelu... Zalecił nam powtórzenie allo-MLR i profil cytokinowy.
Polecił tez wlew z Accofil domaciczny lub ampułki podskórne (nie wiem które lepsze??)
Zalecił również wlewy z intralipidu dwa przed transferem 7 i 1dp., a później w razie pozytywnej bety co 3 tygodnie 20%, encorton 7,5mg rano (tu mi się wydaje troszke mała dawka) , i clexane 40mg dziennie. Chociaż jeszcze mogą leki lub dawkowanie zmienić się po zrobieniu badań. :)
Ja ze swojego doświadczenia bym dala więcej encortonu i clexan 0.6. :) U mnie to zadziałało na mniejszych dawkach niestety źle się kończyło...(chyba że to przypadek) Mam nadzieję że teraz za 8 tyg przywitam moja córeczkę.
 
reklama
Ja ze swojego doświadczenia bym dala więcej encortonu i clexan 0.6. :) U mnie to zadziałało na mniejszych dawkach niestety źle się kończyło...(chyba że to przypadek) Mam nadzieję że teraz za 8 tyg przywitam moja córeczkę.
Kasiula ty już będziesz rodzic? Kiedy to zleciało? Wstaw foteczke, jak się już przywitacie
 
Do góry