reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Tak badałam aps i nic nie wyszło a z trombofilii wyszła mtfhr i pai w homozygocie, kariotypy prawidłowe, teraz po 3 poronieniu zrobiłam badanie genetyczne i wyszła trisomia wiec dziecko było chore nie wiem czy to pech czy przypadek. Homocysteine miałam 14 zbiłam do 8. Witaminę D tez badałam miałam niedobór i suplementuje cały czas większa dawkę. Przy tej ostatniej ciazy brałam heparynę 0,4 i encorton 5mg ale pani Doktor powiedziała ze przy wadzie genetycznej to i tak leki by nie pomogły ze natura sama zadziałała.
A badałaś komórki NK ??
 
reklama
Też jestem po 4 poronieniach. Własnie dziś robiłam badanie Allo MLR, za 5 tygodni mam zrobić jeszcze cytokiny TH1,TH2. robiłam również homocysteinę, kwas foliowy, wit D3.
A po drugim poronieniu robiłam pakiet po poronieniu.
Czynnik V leiden
Czynnik V (R2)
Protrombina
MTHFR
PAI-1
KIRY
test cytotoksyczności
Komórki NK
Ocena subpopulacji limfocytów krwi obwodowej
 
Też jestem po 4 poronieniach. Własnie dziś robiłam badanie Allo MLR, za 5 tygodni mam zrobić jeszcze cytokiny TH1,TH2. robiłam również homocysteinę, kwas foliowy, wit D3.
A po drugim poronieniu robiłam pakiet po poronieniu.
Czynnik V leiden
Czynnik V (R2)
Protrombina
MTHFR
PAI-1
KIRY
test cytotoksyczności
Komórki NK
Ocena subpopulacji limfocytów krwi obwodowej
Dziękuje
 
Też mam pai w homozygocie. Oba mthfr mam heterozygote. No i mam NK wysokie. Do tego podejrzenie antyfosfolipidowego (jeden graniczny wynik).

Ja mam zalecone po stracie

Acard 150 i Clexane 0.4 od starań

Od pozytywnego testu miałam już Clexane 0.6 i dawka będzie chyba jeszcze większą teraz (20 tc). A encorton brałam 10 mg do 16 tc. Widzę że masz mniejsze dawki leków

Homocysteina 8 to też sporo. Ja zbiłam do 4.5 - polecam TMG powder. Bardzo mi pomógł.
Tak badałam aps i nic nie wyszło a z trombofilii wyszła mtfhr i pai w homozygocie, kariotypy prawidłowe, teraz po 3 poronieniu zrobiłam badanie genetyczne i wyszła trisomia wiec dziecko było chore nie wiem czy to pech czy przypadek. Homocysteine miałam 14 zbiłam do 8. Witaminę D tez badałam miałam niedobór i suplementuje cały czas większa dawkę. Przy tej ostatniej ciazy brałam heparynę 0,4 i encorton 5mg ale pani Doktor powiedziała ze przy wadzie genetycznej to i tak leki by nie pomogły ze natura sama zadziałała.
 
Też mam pai w homozygocie. Oba mthfr mam heterozygote. No i mam NK wysokie. Do tego podejrzenie antyfosfolipidowego (jeden graniczny wynik).

Ja mam zalecone po stracie

Acard 150 i Clexane 0.4 od starań

Od pozytywnego testu miałam już Clexane 0.6 i dawka będzie chyba jeszcze większą teraz (20 tc). A encorton brałam 10 mg do 16 tc. Widzę że masz mniejsze dawki leków

Homocysteina 8 to też sporo. Ja zbiłam do 4.5 - polecam TMG powder. Bardzo mi pomógł.
Dziękuje za odpowiedz, porozmawiam z lekarzem o wcześniejszym włączeniu lekow i większych dawkach, zreszta zobaczymy co wyjdzie z tej immunologi. Czy mogę prosić o link do tego TMG power? Chętnie wypróbuje.
 
Też mam pai w homozygocie. Oba mthfr mam heterozygote. No i mam NK wysokie. Do tego podejrzenie antyfosfolipidowego (jeden graniczny wynik).

Ja mam zalecone po stracie

Acard 150 i Clexane 0.4 od starań

Od pozytywnego testu miałam już Clexane 0.6 i dawka będzie chyba jeszcze większą teraz (20 tc). A encorton brałam 10 mg do 16 tc. Widzę że masz mniejsze dawki leków

Homocysteina 8 to też sporo. Ja zbiłam do 4.5 - polecam TMG powder. Bardzo mi pomógł.
A brałaś w proszku czy tabletkach ??
 
"TMG Powder - Metylacja & homocysteina Apollo's Hegemony TMG Powder" Link do: TMG Powder
Dziękuje za odpowiedz, porozmawiam z lekarzem o wcześniejszym włączeniu lekow i większych dawkach, zreszta zobaczymy co wyjdzie z tej immunologi. Czy mogę prosić o link do tego TMG power? Chętnie wypróbuje.
Biorę w proszku. Jedna miarka codziennie (opakowanie ma 150 porcji) do szklanki wody do obiadu. Teraz od 20 tc dietetyk mi zalecił 1.5 miarki mimo że mam homocysteinę 4.5 ale mówi że teraz może rosnąć.
A brałaś w proszku czy tabletkach ??
 
reklama
Dziewczyny. Mam takie pytanie szczepicie się na covid mając pronlemy immuno? A podchodząc do ivf w następnym roku.
 
Do góry