reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Cześć dziewczyny!
Jestem nowa na tym wątku. Jestem po dwóch poronieniach, zupełnie od siebie różnych. Pierwsze 05/12/20 - pęknięcie błon i zupełe odpłynięcie wód w 19tc., drugie 28/05/21 ciąża zatrzymana w 9tc. 😔 Pierwsze poronienie uznane zostało za zupełny przypadek i ogromny pech który miał się nie powtórzyć. Niestety drugie poronienie temu przeczy. Moja profesor uznała że nie widzi cech wspólnych a jedyną analogia jest ta że dwa razy straciłam dziecko. Zaczynam teraz diagnostykę. Rozpoczęłam od badań genetycznych.
Powiedzcie mi czy znacie jakiegoś specjalistę w Warszawie? Nie chce rezygnować z mojej profesor ale chciałabym się jeszcze z kimś skonsultować. 🙏
 
reklama
Hej mam pytanie.Zrobilismy badanie nasienia z którego wyszło że 72% plemników się nie rusza 😔Jest bardzo źle? Jak u Was z badaniem nasienia?
 
Hej dziewczyny, po 1 poronieniu badania szereg. Wnioski : acard wit d3, encorton na alergie 2x5mg i po dzisiejszej wizycie u endokrynologa Letrox 50. Tarczyca z lekka niedoczynnością 2,4.
Która z Was przyjmuje letrox? W czerwcu chcieliśmy zacząć starania.
 
Żadnych skutków ubocznych. Letrox jest lepszy niż eutyrox bo nie zawiera laktozy. Mam od lat niedoczynność tarczycy. Na letroksie udało się moja tarczycę ustabilizować.
Cieszę się, ja na mam nietolerancję laktozy . Ustabilizowalas tzn długo to zajęło?
Cóż ja się nie dołuje, bo skoro lekarz już ma mnie pod opieka i mam lek to będzie ok. Teraz będę brać, 2,4 to nie zadowalający wynik, ale znam z mojego bliskiego otoczenia, które zachodziły mając 3-3,5. Także wszystko do zrobienia, byle mieć leki i specjalistów 🙌☀️
Dziekuje Ci za odpowiedz
 
reklama
Cieszę się, ja na mam nietolerancję laktozy . Ustabilizowalas tzn długo to zajęło?
Cóż ja się nie dołuje, bo skoro lekarz już ma mnie pod opieka i mam lek to będzie ok. Teraz będę brać, 2,4 to nie zadowalający wynik, ale znam z mojego bliskiego otoczenia, które zachodziły mając 3-3,5. Także wszystko do zrobienia, byle mieć leki i specjalistów [emoji119][emoji3508]
Dziekuje Ci za odpowiedz
2,4 to dobry wynik. Oczywiście do starań lepiej mieć 1-1,5. U mnie jest wiele problemów. Tarczyca jest najmniejszym z nich. Moim zdaniem lepiej byłoby zacząć od dawki 25. Zwłaszcza, że TSH masz w normie. No i żeby nie wpaść w nadczynność.
 
Do góry