reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Wyobraz sobie że o tobie plastulinka szczególnie pamiętam ♡ mam przyjaciółkę w pracy z bodajze zasniadem i po chemii. Nie pytam o szczegóły chyba że chce powiedzieć... nie wiedziałam że zagladasz a juz na pewno nie z innym nikiem :) serdeczne gratulacje i gon mnie goń ♡♡♡
Zaglądam ale się nie udzielam bo w sumie u mnie powiodło się na haeparyni, encortonie i luteinie wiec taki standard. Badań immuno nie zdążyłam zrobic wiec tu też nie mam nic do powiedzenia. Zaglądam i jestem przerażona ile dziewczyn to spotyka.😞 Wczesniej nie bylo to tak głośne medialnie chyba...
Znasz już płeć? Bedzie różowo?
 
reklama
Zaglądam ale się nie udzielam bo w sumie u mnie powiodło się na haeparyni, encortonie i luteinie wiec taki standard. Badań immuno nie zdążyłam zrobic wiec tu też nie mam nic do powiedzenia. Zaglądam i jestem przerażona ile dziewczyn to spotyka.😞 Wczesniej nie bylo to tak głośne medialnie chyba...
Znasz już płeć? Bedzie różowo?
Tak na 70% bedzie :D ale ostatnio pepowina byla miedzy nogami ;)
Jeśli chodzi o zestaw to tez pisalam ze u mnie tym razem standard progesteron i heparyna :) jedna z pasiapsiolek nawet zaryzykowała teorie ze moj "wiekowy" uklad immuno po prostu juz tak nie szaleje i może coś w tym jest. To tylko co szew teraz mam no i dzidzie bardzo bardzo nisko.
Tak to prawda duzo jest par których los nie oszczędził. Tym bardziej że nadal można spotkać średniowieczne poglądy że to przez antykoncepcje albo przez szczepienia... dlatego dla mnie to juz nie jest temat tabu ♡
 
Hej dziewczyny, odebrałam właśnie wyniki Kir. Czy któraś z Was się na tym zna? Do profesor Jerzak idę dopiero w grudniu, a do tego czasu chyba zdążę zwariować. Z tego co czytam to nje mam kluczowych genów odpowiadających za zagnieżdżenie się zarodka… poniżej wyniki.

Wykryto geny KIR: 2DL2, 2DL4del, 2DS2, 2DS4(del-22bp), 3DL1, 3DL2, 3DL3, 3DP1var

Nie wykryto genów KIR: 2DL1, 2DL3, 2DL4norm, 2DL5 (grupa 1), 2DL5 (grupa 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 2DP1, 3DP1norm
 
A robiłaś badanie kariotypu ? Kariotyp Twój i męża? To jednak postawa. Ja po 4 ciążach biochemicznych byłam pewna, że musi być coś z immuno, a okazało się, że to translokacja chromosomów. Badanie kariotypow możesz zrobić na NFZ. W Opolu, gdzie mieszkam zrobiłam bezpłatne badania w poradni diagnostyki i leczenia niepłodności. Może w Twojej okolicy też jest taka?
Tak robiliśmy kariotypy i wyszły okej.
 
Dziewczyny, głupie pytanie ale czy którejś z Was nadbywa encorton 5mg albo 10mg?? Jestem pod ścianą i braknie mi kilka tabletek do następnej wizyty u lekarza 🤦‍♀️🥴 może Wam zostało a już nie używacie?
 
reklama
Do góry