reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej wszystkim
Chciałabym zaczerpnąć od was trochę porad. Mam 26 lat i 1 synka 1,5roku. Z mężem zaczęliśmy się starać o drugie dziecko i mamy same problemy. Jestem w trakcie oczekiwania na 3 poronienie bo beta w ciągu 48h nic nie wzrosła. Pierwsze poronienie pustego jaja 8tc, druga ciąża biochemiczna 4tc a teraz również 4tc. Po drugim poronieniu ginekolog mówił ze to się przytrafia itp. Teraz już nie mam co liczyć na przypadek ale chce zacząć działać. Martwię się że drugi raz nie będzie mi dane zostać mamą i jestem już w totalnej rozsypce. Czuje się zepsuta, wadliwa itp. Chciałam prosić tu o radę jakie badania wykonać. Kogo prosić o skierowania i ewentualnie jakie robi się z własnej kieszeni. Chciałabym żeby ktoś mnie już nakierował a ja uderzę tam gdzie trzeba żeby przestano mnie spławiać tekstami że takie coś się zdarza. Chyba już po tym wszystkim nigdy nie ucieszy mnie pozytywny test ciążowy 😔
 
reklama
Hej wszystkim
Chciałabym zaczerpnąć od was trochę porad. Mam 26 lat i 1 synka 1,5roku. Z mężem zaczęliśmy się starać o drugie dziecko i mamy same problemy. Jestem w trakcie oczekiwania na 3 poronienie bo beta w ciągu 48h nic nie wzrosła. Pierwsze poronienie pustego jaja 8tc, druga ciąża biochemiczna 4tc a teraz również 4tc. Po drugim poronieniu ginekolog mówił ze to się przytrafia itp. Teraz już nie mam co liczyć na przypadek ale chce zacząć działać. Martwię się że drugi raz nie będzie mi dane zostać mamą i jestem już w totalnej rozsypce. Czuje się zepsuta, wadliwa itp. Chciałam prosić tu o radę jakie badania wykonać. Kogo prosić o skierowania i ewentualnie jakie robi się z własnej kieszeni. Chciałabym żeby ktoś mnie już nakierował a ja uderzę tam gdzie trzeba żeby przestano mnie spławiać tekstami że takie coś się zdarza. Chyba już po tym wszystkim nigdy nie ucieszy mnie pozytywny test ciążowy [emoji17]
Wykonywałaś już jakieś badania? Mąż robił jakieś badania? Skąd jesteś?
 
Hej wszystkim
Chciałabym zaczerpnąć od was trochę porad. Mam 26 lat i 1 synka 1,5roku. Z mężem zaczęliśmy się starać o drugie dziecko i mamy same problemy. Jestem w trakcie oczekiwania na 3 poronienie bo beta w ciągu 48h nic nie wzrosła. Pierwsze poronienie pustego jaja 8tc, druga ciąża biochemiczna 4tc a teraz również 4tc. Po drugim poronieniu ginekolog mówił ze to się przytrafia itp. Teraz już nie mam co liczyć na przypadek ale chce zacząć działać. Martwię się że drugi raz nie będzie mi dane zostać mamą i jestem już w totalnej rozsypce. Czuje się zepsuta, wadliwa itp. Chciałam prosić tu o radę jakie badania wykonać. Kogo prosić o skierowania i ewentualnie jakie robi się z własnej kieszeni. Chciałabym żeby ktoś mnie już nakierował a ja uderzę tam gdzie trzeba żeby przestano mnie spławiać tekstami że takie coś się zdarza. Chyba już po tym wszystkim nigdy nie ucieszy mnie pozytywny test ciążowy 😔
Mozesz przeglądnąć ten wątek
Tu są nasze historie i porady jakie badania zrobić.
Jak zdasz sobie sprawę jak duzo nas wszystkie łączy i w jakiej skali jest to problem to może przestaniesz czuć że jesteś "wadliwa". To czasem zlepek różnych powodów i nie jest powiedziane ze wroga da się poznać bo duzo z nas ma leczenie profilaktyczne ale zawsze powinno sie szukać
 
Hej wszystkim
Chciałabym zaczerpnąć od was trochę porad. Mam 26 lat i 1 synka 1,5roku. Z mężem zaczęliśmy się starać o drugie dziecko i mamy same problemy. Jestem w trakcie oczekiwania na 3 poronienie bo beta w ciągu 48h nic nie wzrosła. Pierwsze poronienie pustego jaja 8tc, druga ciąża biochemiczna 4tc a teraz również 4tc. Po drugim poronieniu ginekolog mówił ze to się przytrafia itp. Teraz już nie mam co liczyć na przypadek ale chce zacząć działać. Martwię się że drugi raz nie będzie mi dane zostać mamą i jestem już w totalnej rozsypce. Czuje się zepsuta, wadliwa itp. Chciałam prosić tu o radę jakie badania wykonać. Kogo prosić o skierowania i ewentualnie jakie robi się z własnej kieszeni. Chciałabym żeby ktoś mnie już nakierował a ja uderzę tam gdzie trzeba żeby przestano mnie spławiać tekstami że takie coś się zdarza. Chyba już po tym wszystkim nigdy nie ucieszy mnie pozytywny test ciążowy [emoji17]
Takie wczesne poronienia i puste jajo to może być czynnik męski...
 
Ja dziś zaczynam 16tc i powoli czas się żegnać z encortonem. Bardzo to dla mnie stresujące. 😌🙄. Moja Pani dr zawsze bardzo pilnuje żebym miała wszystkich leków na styk 😅
8 ciąża, jak to brzmi... 😒. Wszyscy lekarze patrząc w kartę ciąży najpierw upewniają się czy to nie błąd.
 
reklama
Z Katowic. Niestety niczego jeszcze nie robiliśmy tylko dawaliśmy się zbyć tekstami o odczekaniu 1 cyklu i kolejnym próbowaniu
Ja też Ci polecę dr Iwonę Janosz. Przyjmuje w Zabrzu. Ta doktor zrobi Ci na pewno niezbędne badania, da Ci nadzieję, oraz zajmie się Tobą jak trzeba, a nie.. Współczuję strat, jednak już wiesz, że jest nas wiele...zbyt wiele. Powodzenie i daj znać, czy się zapisałaś do niej:)
 
Do góry