reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Te wszystkie badania są z krwi?
Piszesz o Poznaniu, dużo osób mi polecało tę miejscowość. Ja jestem z centrum Polski i trochę mi daleko, a z drugiej strony to jak na szanse to jednak bardzo blisko.
Plemniki zbadam u nas w klinice już sprawdzałam i mają to badanie z fragmentacja DNA, zachodzę w głowę czemu androlog nie skierował męża na to badanie, gdzie byliśmy u niego właśnie po 5 ciążach biochemicznych.
Ana też zrobię w swoim laboratorium, bo juz dzwoniłam, ale nk i homocysteina to już jest problem. Antykoagulant tocznia też jest nie do zrobienia w moim laboratorium a to mam zalecone przez lekarza, więc pewnie bez wycieczek się nie obejdzie.

Zawsze myślałam, że nawracajaca opryszczka na ustach nie ma znaczenia dla ciąży. Takie opracowania są w internecie, ale nie wierzę w Ten przypadek, że w każdej ciąży mi wywala.

Dziękuję za kontakt do Pani doktor.
U mnie nikt nie przepisze encortonu.

Masz ogromna wiedzę. Dziękuję za podzielenie się nią..
Myślałam, że jesteś z Poznania, bo coś o tym pisałaś :) Niestety na podaniach intralipidu jestem już weteranką i dziewczynom interpretuję wyniki zanim wejdą do lekarki (ale chyba nie jest to powód do radości ;) ). Dużo już tutaj wszystkie przeszłyśmy i niestety zanim nie trafi się na grupę, to trzeba szukać wszystkiego na własną rękę. Lekarzom muszę mówić co chcę sprawdzić, albo przychodzę od razu z wynikami prywatnymi. Przecież jestem zdrowa, to po co szukać, trzeba tylko czekać... A co zrobię badanie inne niż morfologia, to każde spierdzielone.
 
reklama
Myślałam, że jesteś z Poznania, bo coś o tym pisałaś :) Niestety na podaniach intralipidu jestem już weteranką i dziewczynom interpretuję wyniki zanim wejdą do lekarki (ale chyba nie jest to powód do radości ;) ). Dużo już tutaj wszystkie przeszłyśmy i niestety zanim nie trafi się na grupę, to trzeba szukać wszystkiego na własną rękę. Lekarzom muszę mówić co chcę sprawdzić, albo przychodzę od razu z wynikami prywatnymi. Przecież jestem zdrowa, to po co szukać, trzeba tylko czekać... A co zrobię badanie inne niż morfologia, to każde spierdzielone.
Nie mam pojęcia co to jest intralipid.
Ja w ogóle na własną rękę dopiero zaczynam działać i szukać,więc moja wiedza jest bardzo płytka... A już po jednym dniu widzę, ile badań powinnam mieć zrobionych już dawno temu.
Dziwi mnie to ,bo ja zawsze myślałam xe ginekologia w Polsce jest na wysokim poziomie ,kiedy czytam np że w zachodnich krajach nie traktuje się poważnie ciąży do 12 tygodnia.
Ale cóż. Może jeszcze nie trafiłam na lekarza z powolania. Jak na księdza.
 
@Lusia31 proponuje o badaniach poczytać tutaj.
To zdecydowanie mniej stron niż 9tys :)
Jakiś czas temu zebralysmy z dziewczynami nasze doświadczenia, lekarzy, badania i leczenie.
Dla pocieszenia moge ci tez napisać ze mam 40 lat i 30tc 😊 nie miałam powodów do sterydu ale lekarka i tak dala profilaktycznie także to tylko "widzi mi sie" lekarza
 
@Lusia31 proponuje o badaniach poczytać tutaj.
To zdecydowanie mniej stron niż 9tys :)
Jakiś czas temu zebralysmy z dziewczynami nasze doświadczenia, lekarzy, badania i leczenie.
Dla pocieszenia moge ci tez napisać ze mam 40 lat i 30tc 😊 nie miałam powodów do sterydu ale lekarka i tak dala profilaktycznie także to tylko "widzi mi sie" lekarza
Dziękuję Ci moja droga za tę lekturę do podusi!!!❤
 
Hej Dziewczyny, chcialabym do Was dołączyć. Jestem po 3. poronieniach, w tym ostatnia ciąża to była bliźniacza prowadzona na clexane, acardzie, luteinie. Z badań wyszło mi mrhfr 677 hetero, pai 4G hetero, Ana 1:160. Kolejna ciąża będzie pewnie na encorthonie. Powiedzcie mi jakie dawki encorthonu bralyscie w ciążach zakończonych sukcesem?
 
reklama
Jakoś mi umknal Twój post z tym odnośnikiem do innego tematu. Dzięki wielkie,prawdziwa kopalnia wiedzy, super zebrane!!! Jak tak czytam to zaczynam mieć nadzieję, że z encorthonem się uda.
 
Do góry