reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej, dopiero zobaczyłam ten temat;

Lekarka zleciła mi zrobienie immunofenotypu między 18-22 dniem cyklu, dziś 22 dzień, pobrali mi krew, ale zadzwonili z przychodni, ze badania te robią od pon do czw. Czy jeśli pójdę w pon w 25 dc to będzie Ok? Ktoś się orientuje? Nie mam jak skontaktować się z lekarka
raczej nie. To ważne w jakich dniach cyklu wykonuje się badania, bo inaczej wartości nie są miarodajne
 
reklama
Oddam Accofil 30 mln - 2 ampułki. Data ważności do 09.2023. Odbiór osobisty we Wrocławiu. Przechowywany w lodówce. Mile widziane coś słodkiego, ale nie jest to konieczne.
 
Cześć dziewczyny, czy któraś z Was miała niskie leukocyty pomimo przyjmowania accofilu? Mimo zwiększenia dawki leukocyty nadal są w normie. Czy to znaczy, że accofil na mnie nie działa? Mam kir AA.
 
Cześć dziewczyny, czy któraś z Was miała niskie leukocyty pomimo przyjmowania accofilu? Mimo zwiększenia dawki leukocyty nadal są w normie. Czy to znaczy, że accofil na mnie nie działa? Mam kir AA.
A jaka dawkę accofilu i co ile dni przyjmujesz? I kiedy (po ilu dawkach) robiłaś morfo?
 
A jaka dawkę accofilu i co ile dni przyjmujesz? I kiedy (po ilu dawkach) robiłaś morfo?
Wstrzykuję 1 ampułkę w owulację i dalej 1/2 ampułki co 3 dni. Morfologię zrobiłam po 2 dawkach accofilu (ostatnia podana 2 dni przed pobraniem krwi).
Leukocyty na poziomie 9,4 przy normie do 10,2 😔
 
Witajcie,
właśnie odebrałam badanie KIR.
Nieobecne: 2DL2, 2DL5, 2DS2, 2DS4, 2DS5, 3DP1.
Bx
Jestem po dwóch poronieniach. Powinnam się martwić?
 
Witajcie,
właśnie odebrałam badanie KIR.
Nieobecne: 2DL2, 2DL5, 2DS2, 2DS4, 2DS5, 3DP1.
Bx
Jestem po dwóch poronieniach. Powinnam się martwić?
Mi immunolog do moich kirów chciał jeszcze hlac partnera i na tej podstawie stwierdziła,że akurat u mnie jest ok. Przed criotranferem w zaleceniach napisała, że nie potrzebuję accofilu z uwagi na posiadanie większości Kirow implantacyjnych, natomiast w klinice lekarz dał accofil i pierwszy criotransfer udany, ale były też inne leki. U mnie zbyt duża ilość komórek NK i problem z zapłodnieniem.
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-07-13-20-55-43-575_com.google.android.apps.docs-edit.jpg
    Screenshot_2023-07-13-20-55-43-575_com.google.android.apps.docs-edit.jpg
    56,3 KB · Wyświetleń: 33
reklama
Do góry