reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Jesteśmy w 10 tyg 😆😆😆 juz bez accofilu. zastanawiamy sie czy po odstawieniu accofilu badac NK,cytokiny bo bedziemy tylko na Smoflipid?

Dzidzi rosnie wzorcowo😀 Zwiekszono kwas foliowy do 5mg i neoparine 0,6+0,4

Ps. Czy ktos mial czesciej Smoflipid niz co 3 tyg?
 
reklama
Wstrzykuję 1 ampułkę w owulację i dalej 1/2 ampułki co 3 dni. Morfologię zrobiłam po 2 dawkach accofilu (ostatnia podana 2 dni przed pobraniem krwi).
Leukocyty na poziomie 9,4 przy normie do 10,2 😔
Ja mam podobnie z tym, że leukocyty czasem mam ponad normę, a czasem spadają nawet do 2 tys. Brałam już nawet 1/3 codziennie
 
Cześć dziewczyny, czy któraś z Was miała niskie leukocyty pomimo przyjmowania accofilu? Mimo zwiększenia dawki leukocyty nadal są w normie. Czy to znaczy, że accofil na mnie nie działa? Mam kir AA.
Ja mam podobnie, z tym że czasem leukocyty wystrzelą a czasem spadną nawet do 2 tys. Brałam już nawet 1/3 ampułki codziennie.
 
Wstrzykuję 1 ampułkę w owulację i dalej 1/2 ampułki co 3 dni. Morfologię zrobiłam po 2 dawkach accofilu (ostatnia podana 2 dni przed pobraniem krwi).
Leukocyty na poziomie 9,4 przy normie do 10,2 😔
Accofil w leczeniu nieplodnosci ma za zadanie obnizyc komorki NK, ktore stanowia podgrupe Limfocytow, dlatego uwazam ze najwazniesze jest aby obnizyc Limfocyty. Po chemioterapii Accofil ma zwiekszyc leukocyty ale to inna bajka. My bierzemy 1/2,Accofil co drugi dzien Leukocyty ok. 20tys a Limfocyty ponizej normy.
 
Accofil w leczeniu nieplodnosci ma za zadanie obnizyc komorki NK, ktore stanowia podgrupe Limfocytow, dlatego uwazam ze najwazniesze jest aby obnizyc Limfocyty. Po chemioterapii Accofil ma zwiekszyc leukocyty ale to inna bajka. My bierzemy 1/2,Accofil co drugi dzien Leukocyty ok. 20tys a Limfocyty ponizej normy.
Jak się czujecie, wszyscy?. Dajecie radę psychicznie?
 
Jutro robiony jest test Pappa i żona bardzo przeżywa.
ps. znalazłem materiały, które pomocne mogą być przy staraniach z uwzględnieniem męskiego czynnika. Link poniżej.

Trzymam kciuki, by wszystko było jak najlepiej, byście mogli odetchnąć do następnego badania, może nawet do rozwiązania w 38tc zdrowego różowego dzidziusia.
Żona będzie się martwić cały czas. Ty z całą pewnością przeżywasz to równie mocno na swój sposób. Jesteście bardzo dzielni. Przytul żonę i pozdrów ja cieplutko ode mnie. Ciebie pozdrawiam osobiście. Wszystkiego naj naj najlepszego ❤️
 
Słuchajcie, a lecząc się immunologicznie, czy na prenatalnych np. już pierwszych dzidziuś był mniejszy, niż powinien? Czy np kości długie odbiegały od normy?
 
reklama
Słuchajcie, a lecząc się immunologicznie, czy na prenatalnych np. już pierwszych dzidziuś był mniejszy, niż powinien? Czy np kości długie odbiegały od normy?
Takie rzeczy zależą od kilku czynników. Między innymi od tego, kiedy byla owulacja. Bo jeśli późno, to dziecko może być młodsze. To też może zależeć od genetyki. Jeśli ty, czy partner jesteście drobnej kości, niewysocy. Ja zawsze miałam inny problem. Nóżki były od reszty ciała większe o 3 tygodnie. Tylko mój mąż był wysoki, więc się nie przejmowaliśmy. Jak lekarz to zobaczył to tylko zapytał czy mąż wysoki. Do dziś spodnie, rajtki kupuje rozmiar większe, czasem 2 od reszty garderoby.
 
Do góry