reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Lubie, nie lubie, mniejsza z tym poczekam cierpliwie, tylko mnie zastanawia czy to od CLO tak mi sie porobilo. Z ciekawosci Was pytam, bo pierwszy raz CLO bralam. Jak marudze to przepraszam;)
Ja po CLO raz miałam torbiele na jajnikach ;) później albo same pękały pęcherzyki albo miałam podawany Pregnyl :)
 
reklama
Czarna wiesz, ja nie mówię że on jest niemiły - no nie,słownie nie, ale jest niedelikatny i takie ma sadystyczne skłonności. Dziewczyny które były u niego na badaniu narzekały że je bolało. A mnie raz na obchodzie tak nacisnął brzuch ( mówiłam że twardnieje) że myślałam że uszkodzi dziecko. I jeszcze mnie opierdzielił jak jęknęłam. No ja temu panu podziękuję, a po tamtej akcji nie mogę na gościa patrzeć. Może miałaś szczęście:) A w ogóle okazało się że to kolega mojej mamy z podstawówki i zawsze był jakiś dziwny. Podobno ma brata który jest kompletnie inny.

Ja nie miałam nigdy lewatywy. Przed histero nie miałam, przed porodami też nie bo za szybko rodziłam i czasu nie było:) Raz chyba jak byłam dzieckiem mi się majaczy ale nie jestem pewna. No upokarzające to na maxa....
 
Czarna wiesz, ja nie mówię że on jest niemiły - no nie,słownie nie, ale jest niedelikatny i takie ma sadystyczne skłonności. Dziewczyny które były u niego na badaniu narzekały że je bolało. A mnie raz na obchodzie tak nacisnął brzuch ( mówiłam że twardnieje) że myślałam że uszkodzi dziecko. I jeszcze mnie opierdzielił jak jęknęłam. No ja temu panu podziękuję, a po tamtej akcji nie mogę na gościa patrzeć. Może miałaś szczęście:) A w ogóle okazało się że to kolega mojej mamy z podstawówki i zawsze był jakiś dziwny. Podobno ma brata który jest kompletnie inny.

Ja nie miałam nigdy lewatywy. Przed histero nie miałam, przed porodami też nie bo za szybko rodziłam i czasu nie było:) Raz chyba jak byłam dzieckiem mi się majaczy ale nie jestem pewna. No upokarzające to na maxa....
Kurcze widać musiałam mu podpasować, bo badał mnie bardzo delikatnie ;) nawet wyjął mi Luteinę i zaczął się śmiać, że na dyżurce odda mi nową :) ja natomiast nie potrafię dogadać się z dr. Piaskiem...no jakoś nie po drodze nam z poczuciem humoru i wogóle jakoś tak nie nadajemy na podobnych falach [emoji39] a wiem, że dziewczyny chwalą Go sobie ;)
 
Bea laparohisteroskopia to operacja a histeroskopia to zabieg. Przy laparohisteroskopii wprowadzają histeroskop w szyjkę, patrzą gdzie trzeba naciąć skórę i robią od 1 do kilku nacięć w skórze i tak wycinają przegrodę. Mi zrobili na szczeście tylko 1 dziurkę pod pępkiem.
 
Dzięki Agnieszka za odp. Ja miałam usuwanie bez nacięcia i tak chcę tym razem.
Pół nocy szukałam i myślałam co zrobić..
Zapiszę się do Przybycienia i zobaczę co powie na temat przegrody i jej usunięcia. Do Krakowa za taką kasę nie pojadę jak już coś to na Warszawę. Ale nadal biję się z myślami. Spróbuję zadzwonić do Śpiewankiewicz i coś też ustalić. Zbieram informacje i zamiast to mnie uspokoić powodują większy zamęt.
 
czytalam wasze posty wieczorem i snilo mi sie, ze poszlam na laparoskopie i mieli mnie uspic (nigdy jej nie mialam wiec nie wiem czy usypiaja wogole) podali cos a ja nie zasnelam i czekali a ja dalej nie spi i nagle sobie przypomnialam ze ja w ciazy i gadam do nich czy mozna w ciazy robic...masakra hahah i przeniesli mi zabieg na za tydzien bo nie zasnelam i wracalam do domu i tak w tym snie sobie mysle zeby poczekac moze z ta laparoskopia hahah:)
agnieszka o ktorej wizyta ?
 
Fondie to się ze mną równo zestresowałaś. Mi też się to śniło ,ale bardziej porąbane ,że miałam romans z doktorkiem a z niego był stary pryk :(
 
reklama
Pytalam dziewczyn. I tak jak Ci mowPytalana zabiegi histo czy laparo kieruje do Debicy. Jedynie w gabinecie u siebie robi droznosc. Najlepiej dzwonic w pt i pytac czy się jakis termin nie zwolnil :) moze uda Ci się dostac szybciej :)
Haha romans? Beata stary ale jary! :p
 
Do góry