reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witaj Nafoczka, miło że się odezwałaś, dobrze że się uspokoiło wszystko i odpoczywaj póki możesz ;) a Wiktorek dużo nabrał wagi?:)
 
reklama
Doris widzę ,że i na końcówce jest strach. Kiedyś może uważałabym takie kobiety za 'wariatki' z każdym halo na IP a teraz? Sama bym Was tam zaciągała za rękę ;) Dobrze zrobiłaś! Najlepiej to szybko reagować. Oj Olafku to będzie z Ciebie chłopaczek nie do okiełznania tak dajesz mamie teraz popalić co będzie potem :*

Susana co słychać? Lumia,Liluli, Tęczowa, Bertha, Martha Pozdrawiam Was odezwijcie się. Na jakim etapie jesteście? Bo moja moc modlitwy musi na kogoś wpłynąć o siebie się nie modlę bo i tak dobro powraca :D

Czarna cóż to za inwestycja? Chcesz we mnie zainwestować? :p to splajt gwarantowany :o

Beatko
Jestem. Tylko nie ma o czym pisac. Wlasnie jestem w 14dc, ale nie bylam na mionitoringu w tym cyklu, wiec w ogole nie wiem jak tam moje jajniki i ich produkcja. Postaram sie namowic mojego na sexik ;-) co by w ogole nie byl stracony cykl ;-) ale nie licze na nic ;-) od przyszlego cyklu chyba wracam do gry ;-)
:-*

Suska
Myslami z Toba!

Doris, Nafoczko
Kochane zaciskajcie jeszcze chwilke nozki :-) to juz prawie finisz :-)

Agnieszka
Jak sie czujesz?

Buziaki dla wszystkich staraczek :-*
 
Hej Kochane nie pisze nic bo nie mam siły padam za to pytam was może macie większą wiedzę.. Dziewczyny dopadlo mnie dziś coś niebywalego po zupie ogórkowej dostałam okropnych boli. Skurczy żołądka, poniżej piersi lekko ale ból jakby ktoś mi go wykrecal.... Zaparzylam sobie melise wypiłam parę lykow i ledwo dobieglam do toalety taka biegunka... Za parę min następna i tak z 4 razy.... Miałam suszone jagody wypiłam i bieganie do toalety się skończyło za to wrócił wykrecajacy żołądek ból... Jakby atak wrzoda a nie mam... I ból głowy.. Temp 37... Od rana ta zupa tylko i parowka.... Potem zjadłam kleik dla.dzieci.. Odrobinkę... I nic już Więcej....Jak myślicie zbierać się na IP? Ale jak każą mi tam czekać to chyba pójdę w pampersie... :errr:
 
nie wiem ale ja w ciazy dnoszonej mialam podobnie po soku z grejfruta ale przechodzilo a moja cora kocha ten sok teraz
avita po jakim czasie dostalas wynki ze szpitala?
 
Ostatnia edycja:
Hej Kochane nie pisze nic bo nie mam siły padam za to pytam was może macie większą wiedzę.. Dziewczyny dopadlo mnie dziś coś niebywalego po zupie ogórkowej dostałam okropnych boli. Skurczy żołądka, poniżej piersi lekko ale ból jakby ktoś mi go wykrecal.... Zaparzylam sobie melise wypiłam parę lykow i ledwo dobieglam do toalety taka biegunka... Za parę min następna i tak z 4 razy.... Miałam suszone jagody wypiłam i bieganie do toalety się skończyło za to wrócił wykrecajacy żołądek ból... Jakby atak wrzoda a nie mam... I ból głowy.. Temp 37... Od rana ta zupa tylko i parowka.... Potem zjadłam kleik dla.dzieci.. Odrobinkę... I nic już Więcej....Jak myślicie zbierać się na IP? Ale jak każą mi tam czekać to chyba pójdę w pampersie... :errr:
Riri, ja jednak skonsultowałabym na IP.
 
reklama
Riri a wiesz ze ja pare dni temu tez tak mialam po zupie ogorkowej? Az jestem w szoku ze mialas identycznie...
I tez dostalam tak silnych boli ale to tak po godzinie, skrecalo mnie w srodku bardzo sie wysttraszylam! Dostalam porzadne wzdecia i polecialam na toalete i biegunke dostalam...ale strachu sie najadlama bol straszny!

Sus przytulam,trzymaj sie kochana;*
 
Do góry