reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Arluska brałas Colostrum ? Pomaga podnieść allo mlr po szczepionkach.
Dziś byłam u endokrynolog pani doktor która zna się na poronieniach i naszych żelaznych zestawach. Mam zlecone leki eutyrox zwiększony tak aby obniżyć tsh do ok 0,9 obecnie 1,3 . Glucophge 750 x2 czyli dobrze ze zwiększyłam. Przy mojej Protrombine czyli Trombofilii dobrze jest Clexane włączyć wcześniej od owulacji tym bardziej jak się bierze progesteron estrogeny. Woczarj byłam sama na iui i miałam czas zeby sobie porozmawiać z przemiłą panią doktor. Stwierdziła że dobrze zrobiłam szczepiac się u Maliny i też zasugerowala żeby Clexane włączyć od owulacji. Co robię już od dwóch miesięcy. Susana dobrze pisze. W dwa dni spotkałam w końcu dwóch normalnych lekarzy.
A teraz w związku z metformina endokrynolog będzie u mnie zmniejszać dawkę w ciąży stopniowo do 12 tygodnia i to ma chyba sens przy mojej podwyższonej gkukozie. Od testu przez miesiąc Glucophge 750 x 1. Przez kolejny miesiąc pół tabletki 750. I tego będę się trzymać tym bardziej przy encortonie. Większość z Naszych ciężarówek i mamusiek wcześniej włączyła clexane od owulacji .
Mam nadzieje że może komuś to się przyda.
Bertha z tego co pamiętam to twój m miał zwiększoną lepkość. Mojemu na poprzedniej iui też coś tam wyszło. I z tego co wyczytalam
to dobry jest mucosolvan. Mój bierze profertil , Medrol i dodalam mój właśnie mucosolvan i zero coli. Wczoraj jak zobaczyłam jego wyniki po półtora dnia abstynencji to petarda. Nigdy nie miał takich dobrych wyników i lepkość 1 a nie 3. Może akurat zaskoczy i u twojego. W takich wypadkach prof Szamatowicz też poleca właśnie mucosolvan.
Pozdrawienia dla wszystkich laseczek.

Hej! Super ze trafiłaś na takich fajnych lekarzy!
Tak, mojemu wyszła zwiekszona lepkość. Dzięki za pamięć :)
Bierze juz Profertil, Mucosolvan tez mu pierwszy cykl od 1dc do owu dawałam :) potem 2 cykle wiesiołek. Teraz juz sie wypiął i nie chce nic oprócz Profertil brac.. Ale we wrześniu idziemy na IUI takze mam nadzieje ze juz nie bedzie zle z plemniorami.
U nas naturalnie nie wychodzi - juz 11 cykl teraz leci i nie udaje nam sie zajść. Drożne jajowody, endometrium ok, przeciwciał brak, tylko ta sperma gorsza wyszła ale to juz 4 czy 5 miesięcy temu a od tego czasu bierze M suplementy. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić.
Takze IUI wydaje sie naturalnym krokiem. A jak nie wyjdzie to potem pewnie invitro.
Chyba ze macie jeszcze jakies pomysły co moze byc problemem w zachodzeniu - powiedzmy oprócz psychiki :)
 
reklama
Hej,
ja dzisiaj zaczynam cykl staraniowy. Tak jak Pan P. powiedział @ pojawi się jak w zegarku i tadam jest :). Już mały stresik mam bo zapomniałam jak to z tym encortonem robić, bo P. jak wiadomo nie jest przychylny temu :/ Przypomnijcie proszę
Bea Męża poznałam, bo on zawsze jak drwal chadza :D ( zresztą nie lubię go bez brody, choć inni mają zgoła odmienne zdanie, ale nam się podoba :D)
 
tęczowa super , że zaczynasz staranka ! Powodzenia i oby fasolek był silny ! [emoji6]


NATI 11.08 - podglądamy kropka [emoji170]
PARAPLU 23.08 - kontrola
OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji171]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji172]
KAROLA 14.09 - podglądamy Szymonka [emoji169]
 
tęczowa super , że zaczynasz staranka ! Powodzenia i oby fasolek był silny ! [emoji6]

NATI 11.08 - podglądamy kropka [emoji170]
PARAPLU 23.08 - kontrola
OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji171]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji172]
KAROLA 14.09 - podglądamy Szymonka [emoji169]
Bum a Ty skąd tu się wzięłaś ?:D
ja Was czytam regularnie i wiem co tam u Was słychać, też trzymam kciuki za Ciebie
 
Na nudne wieczory , podczytuje wątki [emoji14] i akurat patrze ostatni twoj post , wiec ooo wpadłam [emoji4]
Do naszego wątku też wpadaj jak chcesz , drzwi forumowe otwarte [emoji6]



NATI 11.08 - podglądamy kropka [emoji170]
PARAPLU 23.08 - kontrola
OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji171]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji172]
KAROLA 14.09 - podglądamy Szymonka [emoji169]
 
susana czyli reasumując słowa Twojej gin można by stwierdzić ze nie mam szansy na zdrowe dziecko?
Gdzieś czytałam ze nie można syerydów ale jak ja mam to zrobić majac dodatnie ANA? Przecież jak nie zakrzepica to Ana zabija moją ciążę... Normalnie się załamałam. Na jesień jadę do dobrego giną w trójmieście bo tu mam najbliżej, zobaczę co on powie..
 
reklama
Do góry