reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Witam

Kochane bardzo dawno nie zaglądałam do Was.

Wszystkim które pięknie zaciazyly zaciskam za Was kciuki i spokojnej ciąży!![emoji4]

Nafoczka mnie wywołała [emoji6] podobno jestem następna na liście do rozpakowania [emoji4]

Tydzień temu został mi ściągnięty szew[emoji4] Wstępnie na 17.01 mam mieć CC więc niewiele czasu mi zostało...czuję się taka nie przygotowana[emoji6]
Czekamy na Borysa[emoji4]

Pozdrawiam Was serdecznie dziewczyny!!!!

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Julia to fantastycznie że koniec już blisko.Pamietaj o force Boryska dla cioć.

Zaraz po Tobie pewnie Kwiatuszek?? Trzymam kciuki za Was.

Karolina może kazał zaczekać na spadek prolaktyny żeby nie było biochem.? Chociaż z wysoką prolaktyna wogole ciężko zajść.

Bertha to mnie rozbawilas ostatnio też sobie dorysowalam podobną kreskę. To jutro kolejny test teraz już go rozpakuj w sklepie heh.Mysle że ktoś przy pakowaniu testów musiał mieć dobry dzień i jaja sobie zrobił.
 
B
Julia to fantastycznie że koniec już blisko.Pamietaj o force Boryska dla cioć.

Zaraz po Tobie pewnie Kwiatuszek?? Trzymam kciuki za Was.

Karolina może kazał zaczekać na spadek prolaktyny żeby nie było biochem.? Chociaż z wysoką prolaktyna wogole ciężko zajść.

Bertha to mnie rozbawilas ostatnio też sobie dorysowalam podobną kreskę. To jutro kolejny test teraz już go rozpakuj w sklepie heh.Mysle że ktoś przy pakowaniu testów musiał mieć dobry dzień i jaja sobie zrobił.
Bea a może to ty swój zwróciłas :D
 
Hej hej :)
Dziewczyny, zobaczcie jaki dzis facelle odpakowalam - z dorysowana czerwona krecha w miejscu testowej :D mysle ze to przepowiednia ;)
A test oczywiście jakis wadliwy im sie przypadkowo spakował. Po sikaniu dziwnie sie zalał.

PS. Tak, miałam testować dopiero w piątek ale wiadomo ze sie sama oszukiwałam ;)

41fbc95b86e6dcff71350b4c14449feb.jpg



--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
Bea masz Ty coś wspólnego z tym testem chochliku? [emoji23] [emoji23] [emoji23] i nie musiało być blatu w paski hahah
Berta, idź zareklamuj :-D.. powiedz ze w ramach rekompensata mają Ci dwa dać. Żarcik :-D A ta druga różowa kreska z drugiej strony??

A tak w ogóle witam Was dziewczęta z Olisiem
Zobacz załącznik 790111
Śliczny Aniołeczek [emoji173]
Cześć Dziewczyny! Moja beta HCG Z dzisiaj 252,1 :-) w poniedziałek było 108,8 więc chyba ładnie... :-)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo ładnie! Super, oby tak dalej ;)
Witam

Kochane bardzo dawno nie zaglądałam do Was.

Wszystkim które pięknie zaciazyly zaciskam za Was kciuki i spokojnej ciąży!![emoji4]

Nafoczka mnie wywołała [emoji6] podobno jestem następna na liście do rozpakowania [emoji4]

Tydzień temu został mi ściągnięty szew[emoji4] Wstępnie na 17.01 mam mieć CC więc niewiele czasu mi zostało...czuję się taka nie przygotowana[emoji6]
Czekamy na Borysa[emoji4]

Pozdrawiam Was serdecznie dziewczyny!!!!

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
O rany Julka Ty lada chwila rodzisz [emoji33]

Witam Nowe Koleżanki :)

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
Julia - Borys sliczne imie. Bardzo mi sie podoba i gdyby nie to ze syn przyjaciolki ma tak na imie to moj dawidek bylby boryskiem[emoji2] powodzenia na finishu

Doris - sliczny Olafek i jaki juz duzy

Karolina - pewnie lek chcial uniknac biochemicznej dlatego zabronil sie starac. Bea pisze ze z wysoka prolaktyna ciezko zajsc, niby prawda choc ja jestem tego zaprzeczeniem. Pierwszy raz zaszlam z prl ok 50 - poronilam w 7-8 tyg. Drugi raz prl ok 70 - biochemiczna. Trzeci raz wpadka calkowita, na koniec lipca badalam prl i bylo prawie 80 a w sierpniu juz @ nie dostalam. Duze dawki progesteronu plus inne leki i moj cud ma 8 mcy[emoji2] [emoji2]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Szczepienia a potem.od pozytywnego testu encorton 10mg do 12tc
dzięki za info, a mozesz mi napisac ile mialas szczepien i czy reakcja po drugim byla taka sama jak po pierwszym? I w ktorym cyklu po szczepieniach ci sie udalo? Badalas poziom allo mlr po szczepieniach i jaki byl ew. jego poziom
 
Do góry