reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witam

Kochane bardzo dawno nie zaglądałam do Was.

Wszystkim które pięknie zaciazyly zaciskam za Was kciuki i spokojnej ciąży!![emoji4]

Nafoczka mnie wywołała [emoji6] podobno jestem następna na liście do rozpakowania [emoji4]

Tydzień temu został mi ściągnięty szew[emoji4] Wstępnie na 17.01 mam mieć CC więc niewiele czasu mi zostało...czuję się taka nie przygotowana[emoji6]
Czekamy na Borysa[emoji4]

Pozdrawiam Was serdecznie dziewczyny!!!!

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
17sty dobra data:)
 
reklama
@bea25ta aha to nie wiedziałam że może być ciaza biochemiczna... wydaje mi się że to prawda że z wysoką prolaktyna ciężko zajsc bo przed poronieniem od razu zaszłam a teraz coś nie bardzo wychodziło.
@Kitki oj to trochę przeszłas :( super ze Ci się udało i teraz tulisz już swoje maleństwo. :) A brałas coś na obniżenie prolaktyny?

No to na razie się wstrzymuje ze staraniami, w sumie miesiąc w tą czy w tą nie robi wielkiej różnicy ważne żeby się wszystko tym razem udało. Dziękuję! :*
 
Karolina - ja przerabialam chyba wszystkie leki na obnizenie prl. Bralam bromergon i dostinex i jeszcxe jakis ale nie pamietam nazwy. Bromergon zbil mi ze 100 do 50 i nic wiecej. Na bromergonie zaszlam w ta poroniona ciaze. Ten drugi lek tez mi zbijal tak do 50 mniej wiecej. Dostinex z 80 mi zbil do 2 w 1.5 miesiaca ale jak odstawilam bo lek kazal to po kolejnych 2 mcach mialam znow chyba z 50 albo i lepiej. Ja mialam guza prysadki wiec moze przez to tak sie bujalam latami z ta prl. Generalnie jesli sie chce zbic i od razu zajsc to polecam dostinex. Ale on obciaza caly uklad wiec na dluzsza mete to bym go nie brala. Mnie strasznid po nim bolal brzuch jelita masakra. Uklad trawienny praktycznie nie dzialal. Motoryka zaburzona byla. Wciaz pilam leki na przeczyszczenid by jakos funkcjonowac. Mowia ze dostinex ma najmniej skutkow ubocznych wiec pewnie niektorzg lepiej go toleruja[emoji2]
 
@Kitki dużo tego brałas :( Mi lekarz mówił że jak się ma prolaktyne na wysokim poziomie to później faktycznie może ona znowu wzrastać mimo wcześniejszego przyjmowania leków na jej obniżenie. Balabym sie ryzykować z tym dostinexem, nie ma aż takiej tragedii z ta prolaktyna bo jest około maksimum więc nawet jak zleci do 20 to lekarz powiedział że będzie ok.
Mój mąż kupił mi aptece Bromergon, ponoć w aptece mu powiedzieli ze to to samo co Parlodel :-p
 
Dzięki dziewczyny[emoji4][emoji6]

Z ciekawostek do chwili obecnej kluje się w brzuszek[emoji6]
Clexan lekarka mi zamienila na Neoparin cena 3zl za opakowanie.

15.01 już idę na oddział wiec albo będzie 16 lub 17 zależy od ordynator a.
Czas strasznie zleciał to prawda[emoji4]

Kitki no imię synek dostał w 32tc ciężko było zgrać 3 osoby żeby się podobało każdemu [emoji4]


Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczynki poratujcie koleżankę. Co bralyscie na ból gardła w ciąży? Staram się zwalczyć to coś co mnie bierze ale narazie z marnym skutkiem u przerażona jestem że czymś zaszkodze Dziecku :-/

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agatush domowe sposoby? Imbir miód z mlekiem? Wiesz ze są też syropy które są dla kobiet w ciąży... ale nie pamiętam nazwy bo nigdy nie brałam, musiałabyś zobaczyć w aptece

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Witam się :)
Dziewczynki poratujcie koleżankę. Co bralyscie na ból gardła w ciąży? Staram się zwalczyć to coś co mnie bierze ale narazie z marnym skutkiem u przerażona jestem że czymś zaszkodze Dziecku :-/

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym płukała gardło wodą z solą albo wodą z wodą utlenioną.

Syrop o którym pisze wyżej Julia to prawdopodobnie *spam* :)

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry