reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dzień Dobry Dziewczęta!!
Jak się czują nasze najnowsze ciężarówki? Agatush, Sos, Dżoł?
Berta, Bea jak Wasze testy?

Witam całą Resztę Dziewcząt

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 
Hejka, u mnie melduje biel w 9dpo. Ale jeszcze nie tracimy nadziei! :) bea, jak u ciebie?
miłego dzinka!!


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
Kwiatuszek ja też jedno CC mam za sobą i nie wspominam dobrze ehh. Mam nadzieję że tym razem lepiej zniose bo wiem czego mogę oczekiwać.
Kiedy rozwiązanie?[emoji4]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Za tydz ustalamy termin cc. Wszystko zaczyna mnie martwic. Ze brzuch moj jest mały, ze nrzuch malego na ostatnim usg wyszedl o 2 tyg mniejszy. Chociaz do tej pory wszystko bylo dobrze. Sny mnie przerażają jak sie wybudze to zaraz biegeim do wc czy aby na pewno to sen :(
 
Berta jeszcze wcześnie na drugą kreskę, ja nigdy tak szybko nie robiłam.
Julia, to niebawem wielkie chwile przed Tobą. Ale szybko to zlecialo

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Agatush wszystko już Ci dziewczyny napisały.

U nas wczoraj burza śnieżna za oknem a dziś w domu pod napięciem ;-) Temperatura spadła czekałam do wtorku na okres w środę nowy cykl z lametta
 
Do góry