reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny wracam do walki po trzecim poronieniu ( luty 2016) to pewnie bedzie ostatni raz kiedy sie decydujemy .. Dziewczyny z mutacja MTHFR napiszcie prosze jakie dawki kwasu methyl bierzecie i witamin B . Chce kupic
Link do: SOLGAR Folian(Metafolin) 400mcg x 50tabl. z APTEKI
Link do: Methyl B-12 1000 mcg - 100 tabletek NOW FOODS
beda Ok ??

Wczoraj bylam na wizycie u dr Przybycienia umowilam sie z nim na cykle bez stymulacji ale z jednym monitoringiem gdzie po owulacji bede brac leki : aspirin cardio, luteine, duphaston i metypred w ciazy clexane.Przepisal zwykly kwas 5 mg i diete bezglutenowa do ktorej nie jetem przekonana,
Moja ostatnia ciaza byla na tych lekach ale moj synek mial transokacje taka jak ja. Wiem ze z moim kariotypem do loteria ale wiem tez ze osoby takie jak ja maja zdrowe dzieci, pozostaje mi wierzyc ze sie UDA!
Gabi witaj ponownie :)
Mi oprócz dok. P. inna lekarka tez kazała przejść na ta diete/ kwiatuszek tez chyba była więc coś jest na rzeczy.
B12 jest ok a Metafolin to radzę albo poszukać 800 albo brać 2x :)
Bea moje kciuki wciaz należą do ciebie :*

Czarna,Kas, Bertha, Burczus Marzycielka i inne staraczki wciąż czekam co u was :)

Brzuchatki i mamuśki chwalić się nam proszę ♡
 
reklama
Gabi witaj ponownie :)
Mi oprócz dok. P. inna lekarka tez kazała przejść na ta diete/ kwiatuszek tez chyba była więc coś jest na rzeczy.
B12 jest ok a Metafolin to radzę albo poszukać 800 albo brać 2x :)
Bea moje kciuki wciaz należą do ciebie :*

Czarna,Kas, Bertha, Burczus Marzycielka i inne staraczki wciąż czekam co u was :)

Brzuchatki i mamuśki chwalić się nam proszę ♡
Dziewczynki, te ktore byly dlugo na encortonie a tetaz juz nie musza. Mam pytanie czy po zaprzestaniu jedzenia skutki uboczne w postaci np. nadmuernej ilosci wloskow Wam minely? Troche zaczynam sie o to martwic i tak pytam
 
Dziewczynki, te ktore byly dlugo na encortonie a tetaz juz nie musza. Mam pytanie czy po zaprzestaniu jedzenia skutki uboczne w postaci np. nadmuernej ilosci wloskow Wam minely? Troche zaczynam sie o to martwic i tak pytam
To co uroslo zostało (sporo) ale po laserze juz lepiej i nie rosną. Depilacja to trochę mało.
 
A ja jestem po wizycie w klinice w Opolu i jestem mega zadowolona. W końcu trafiłam na lekarza kompetentnego. Pani dr powiedziała ze mam klasyczny zespół antyfosfolipidowy ze ciąży na samej heparynie nie pociagne ze muszę brać steryd. Ze mam ANA chociaż wyników jeszcze nie ma. Ale dr tak podejrzewa. Zalecenia dieta bezglutenowa, bezproduktow odzwierzecych i z niskim ig. Gluten może źle wpływać na organizm, atakować komórki A zwierzęta są za bardzo podobni genetycznie do ludzi dlatego mam zakaz spożywania nawet sera.
Kurcze trzymam kciuki, żeby diagnoza była trafna [emoji110]

Gabi witaj ponownie :)
Mi oprócz dok. P. inna lekarka tez kazała przejść na ta diete/ kwiatuszek tez chyba była więc coś jest na rzeczy.
B12 jest ok a Metafolin to radzę albo poszukać 800 albo brać 2x :)
Bea moje kciuki wciaz należą do ciebie :*

Czarna,Kas, Bertha, Burczus Marzycielka i inne staraczki wciąż czekam co u was :)

Brzuchatki i mamuśki chwalić się nam proszę ♡

Foczuś
Dziewczynki, te ktore byly dlugo na encortonie a tetaz juz nie musza. Mam pytanie czy po zaprzestaniu jedzenia skutki uboczne w postaci np. nadmuernej ilosci wloskow Wam minely? Troche zaczynam sie o to martwic i tak pytam
O kurde...teraz już wiem skąd tyle włosków, nie wiedziałam że po encortonie rosną :( odstawiłam steryd całkowicie bo Paśnik kazał ;)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny,jutro mam ostatnie szczepienie u dr Sachy i dopadł mnie jakiś wirus,od kilku dni boli gardło a dziś doszedł katar. Myślicie,że ma to jakieś znaczenie w kontekście jutrzejszej szczepionki?
 
Gabi433 mnie po drugiej stracie też kazali przejść na dietę bezglutenowa.... Trwam na niej prawie od roku... To duże wyrzeczenie i obciążenie dla budżetu :-/

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez jestem na diecie bezglutenowej od pół roku. Schudłam 20 kilo i czuję sie dużo lepiej[emoji5]Przeciwciala tarczycowe spadły. Obciążenie dla budżetu duże ale ja np jem produkty,które zawierają śladowe ilości glutenu a jest ich dosyć dużo.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez jestem na diecie bezglutenowej od pół roku. Schudłam 20 kilo i czuję sie dużo lepiej[emoji5]Przeciwciala tarczycowe spadły. Obciążenie dla budżetu duże ale ja np jem produkty,które zawierają śladowe ilości glutenu a jest ich dosyć dużo.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja na diecie bezglutenowej przytylam.... Fakt że przestałam mieć problem ze zgaga i mam lepsze trawienie ale co do wagi przemilcze. Ja jem tylko bezglutenowe tych że sladowa ilością nie jem

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na diecie bezglutenowej przytylam.... Fakt że przestałam mieć problem ze zgaga i mam lepsze trawienie ale co do wagi przemilcze. Ja jem tylko bezglutenowe tych że sladowa ilością nie jem

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Może ja schudłam bo przez pierwsze 2 miesiące nie jadłam wogole cukru i wszystko starałam się jesc o niskim indeksie i mało jadłam bo nie wiedziałam co jeść i nic mi nie smakowalo i wtedy spadło mi ok 15 kilo A później jakieś słodycze raz na jakiś czas i większą świadomość produktow..teraz częściej slodycze ale nie tyje i nie chudne.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry