reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Może masz jeszcze jakieś wyniki źle? Ja mam tylko to mlr i mam brać acard i kwas 5 i femibion i to wszystko. Zastanawiam się tylko czy sie mega spieszyc z tymi szczepionkami i zacząć starania w następnym cyklu...jak myślicie czy jak druga szczepionka trafilaby na 8dc to można już? Meza jutro wysyłam po skierowania i badania ma zrobić w tym tygodniu.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Hej a wy u Paśnik macie tylko 2 szczepienia i nie sprawdza mlr? Tylko każe się starać odrazu ?
 
reklama
Bobasek ja też się leczę u Maliny po 6 szczepieniach mlr 0 teraz czekam po 9 na wynik. Tez juz jestem zrezygnowana ale nie wiem kto inny może mi pomóc. Zaczekaj na wynik bo może to nie koniec tak jak piszą dziewczyny które też tak plamily na początku i się udało. Poznałam tam troszkę osób i tutaj na forum którym się udało z nim.
 
Martyska mi też nie mówił o sprawdzaniu po szczepieniach.A po 2 szczepieniu dostałam karteczkę na jakie badania mam przyjechać. Więc tak i z Tobą może być.
To dziwne bo mi mówił że jak bym chciała to po 3 szczepieniu mogę sprawdzić mlr ale to nie jest konieczne. A jakie badania dostałaś do zrobienia?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi nie kazał sprawdzać...2 szczepienia i starania i później 3 szczepienie i jak zajde to 4 szczepienie...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
A gdzie on przyjmuje? Ciekawe ja mam u Maliny po 6 dalej zero i po każdych trzech sprawdza mlr jak narazie to stwierdził że jesteśmy jednym z niewielu przypadków którym się nie podnosi teraz czekam na wynik jestem juz po 10 szczepionkach i jak się wynik nie zmieni to nie wiem co dalej
 
A gdzie on przyjmuje? Ciekawe ja mam u Maliny po 6 dalej zero i po każdych trzech sprawdza mlr jak narazie to stwierdził że jesteśmy jednym z niewielu przypadków którym się nie podnosi teraz czekam na wynik jestem juz po 10 szczepionkach i jak się wynik nie zmieni to nie wiem co dalej
Pasnik przyjmuje podobno budynek obok Malinowskiego. Na Sczenickiej 4.

Ja miałam robione allo mlr w Warszawie i wyniki miałam inne i nie wiedziałam o co chodzi. Pasnik wytłumaczył że jest duża nadzieja ze dobrze zareaguje na szczepienia bo było na wynikach napisane ze mlr przy szczepionce z limfocytami meza i 20 dawców wynioslo 236%. Trzymam sie tego...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Juz kojarzę w apc on przyjmuje ja robiłam mlr w prokocimiu I był 0 a u Maliny mam cały czas brak hamowania. To pewnie po twoich wynikach tak zdecydował. Ja się troszkę juz w tym gubię dlatego się zastanawiałam. Nie mam wyjścia musze czekać bo widzę tam ze wielu osobom się po pierwszych 3 podnosi wynik wiec faktycznie u nas dziwnie ja chyba na to nie reaguje ciekawa jestem co zrobi jak znów wynik będzie zły
 
Dziewczyny dzisiaj plamienie sie nasila juz nie mam nadziei czekam tylko na wynik bety jesli sie nie urósł to dzwonie do malinowskiego i odstawiam leki niestety :( nie wiem dlaczego nas akurat musiało to spotkac tylu kobietą na tym forum szczepienia pomogły a ja od srodowego doszczepiania zaczełam w czwartek miec bole i plamienia nie wiem czy zmienic lekarza nawet nie wiem do kogo sie udac :(
Bobasek ty od sierpnia jeździsz do maliny?to tak jak ja wiec pewnie się kiedyś spotkalysmy. Wiec pewnie w tym czasie zauważyłaś ile tam szczęśliwych ciąż jest na wizytach. Będzie dobrze
 
reklama
czarna_mała:) Martyska 30:)
To jest tylko dla mnie dowód,że on nie traktuje wszystkich jednakowo.
Ja mlr miałam 22% przed szczepieniami. miałam 2 szczepienia, a po nich sprawdzane cytokiny.
Porównując badania sprzed i po szczepieniach widzę kolosalne różnice.
Czynnik wpływający na utrzymanie ciąży miałam poniżej normy,a teraz mam ponad normę:) więc żyję teraz mocno nadzieją.
Znowu para znajomych, którzy dzieci nie mają-mają po 3 szczepienia.Jedni mogli starać się po 2 szczepieniu, drudzy po 3.
Ja narazie nie jadę do niego.Dopiero będę jechać na doszczepienia,jeśli uda się zaklikać:)
Może wy wyjściowe mlr macie większe dlatego mniej szczepień?
Stary to może być kon :-D:-D:-D albo murzyn [emoji14]

CzaRNA co dziś dobrego masz na obiad? :D
Na obiad nie wiem, wiem co na deser, bo dziś środa [emoji12]
Może masz jeszcze jakieś wyniki źle? Ja mam tylko to mlr i mam brać acard i kwas 5 i femibion i to wszystko. Zastanawiam się tylko czy sie mega spieszyc z tymi szczepionkami i zacząć starania w następnym cyklu...jak myślicie czy jak druga szczepionka trafilaby na 8dc to można już? Meza jutro wysyłam po skierowania i badania ma zrobić w tym tygodniu.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Nie mam pojęcia, ale mam coś na pewno inaczej niż Ty i Burczuś :)
To dziwne bo mi mówił że jak bym chciała to po 3 szczepieniu mogę sprawdzić mlr ale to nie jest konieczne. A jakie badania dostałaś do zrobienia?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Też mi to mówił, ale o ile czegoś nie przekręciłam, to powiedział że sprawdzimy cytokiny zamiast mlr...
A gdzie on przyjmuje? Ciekawe ja mam u Maliny po 6 dalej zero i po każdych trzech sprawdza mlr jak narazie to stwierdził że jesteśmy jednym z niewielu przypadków którym się nie podnosi teraz czekam na wynik jestem juz po 10 szczepionkach i jak się wynik nie zmieni to nie wiem co dalej
A jak Twoje cytokiny? Może mlr nie wzrośnie ale one wejdą w normy i ciąża się utrzyma?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry