reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Właśnie część kupiłam w sklepie internetowym przyprawy budynie chleb kasza płatki owsiane bo były troszeczkę tańsze niż w sklepie do tego jakieś szyneczki paszteciki koncentraty i tym podobne rzeczy które na co dzień się używa ale dziękuję za linki do sklepów na pewno jutro tam zajrzę ja do tego wszystkiego nie za bardzo mogę laktoze także hardcore przede mną No ale jest coraz więcej
produktów bez glutenu i laktozy

Nafoczko dziś mąż właśnie poinformował moją teściową a propos twojej i mówił że właśnie przechodzę na dietę bezglutenową i zgadnij co to kochana teściowa powiedziała że wymyślam i że będę głodzić jej syna i co ty na to:) kto ma lepszą mamusię
Ja jem produkty które mogą zawierać śladowe ilości glutenu bo one są tylko na jednej hali produkcyjnej pakowane z innymi. Jak nie masz celiakii tylko unikasz glutenu ze względu na tarczyce tak jak ja to spokojnie możesz jeść takie produkty. Laktozy tez unikam...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Właśnie część kupiłam w sklepie internetowym przyprawy budynie chleb kasza płatki owsiane bo były troszeczkę tańsze niż w sklepie do tego jakieś szyneczki paszteciki koncentraty i tym podobne rzeczy które na co dzień się używa ale dziękuję za linki do sklepów na pewno jutro tam zajrzę ja do tego wszystkiego nie za bardzo mogę laktoze także hardcore przede mną No ale jest coraz więcej
produktów bez glutenu i laktozy

Nafoczko dziś mąż właśnie poinformował moją teściową a propos twojej i mówił że właśnie przechodzę na dietę bezglutenową i zgadnij co to kochana teściowa powiedziała że wymyślam i że będę głodzić jej syna i co ty na to:) kto ma lepszą mamusię
Hmmm każdy ma jakiegoś bzika :) moja jak widzi ze ćwiczę to tez twiedzi ze maz głodny będzie chodził, a wczoraj jak Lolek poszedł do niej na racuchy to wiesz co dziecku powiedziała? Matka niech ci zrobi ?!
A szkoda gadać. W kazdym razie M rozgląda się za miaszkaniem

Mi też lakarka proponowała przejść na dietę bezglutenowa ja jednak ze względu na insulinę wybrałam ta o niskim indeksie IG choć częściowo się pokrywają :)
 
Dziewczyny apropo diety bezglutenowej,ja mam córkę z celiakia,i wedliny kupuje w zwyklym supermarkecie,z firmy PŁATEK,są tez inne,wystarczy poprosic o wedliny beglutenowe,maja zeszyty i sprawdzają,takze nie kupuje żadnych pakowanych szyneczek,a zeczywiscie produkty teraz sa wszedzie,w groszku,w rosmanie,tesko,biedronka i lidr,nawet w zwyklym centrum,u mnie tylko corka je beglutenowo,my zywimy sie normalnie,poniewaz zdrowemu czlowiekowi niepotrzebna dieta moze wyrzadzic wiecej szkody,tak mowila nam lekarka z Prokocimia,a kazdy robi jak uważa,a co do gotowania nie jest tak źle,czesto robię tak zeby było dla wszystkich,zupy bez maki,placki ziemniaczane z corki mąka,koleta najpierw smażę w jej panierce,pozniej nam,makarony osobno,mufinki na sniadanie,pizze robie,to zamrazam kilka porcji,kupuje zwykla wegete,a wyniki badan ma zawsze super,chleb kupuje bo boje sie straty pieniedzy jak nie wyjdzie,sa juz w sklepach nawet bolki hamburgerowe,parowki jedynki,moze cos pomoglam :-)
 
W tej chwili jhz wszedzie mozna kupic produkty bezglutenowe. I nie jest to tak kosztowne jak jeszcze kilka lat temu. Zgadam sie z Bentula ze stosujac diete bez potrzeby mozna sobie tylko zaszkodzic. I odnosze wrazenie ze lekarze teraz tak na wyrost bez badan proponuja diete bezglutenowa.
Majonez roleski tez jest bez glutenu.

Nafoczka nareszcie :happy: oby mężuś jak najszybciej znalazł jakies mieszkanko :-)
xnw43e3k256g9p2p.png


 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny mam miec podane sterydy na rozwinieci epluc ktos wiejakie sie podaje i co to ma do encortonu ktory kiedys bralam?
 
Do góry