reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@magda1208 u mnie jak u porzeczki:))) leki rozpisane i działamy:)) mamy czas do czerwca mam nadzieje ze się uda...... a co do encortonu to miałaś rację ze każdy indywidualnie bo ja mam zleconych dopiero od pozytywnego testu. Dodzwoniłas się do nich??
 
reklama
Witajcie po wiekach nieobecności... dużo nowych nickow i niestety kolejnych historii... gratulacje dla tych które szczęśliwie donosiły i tych aktualnie podwójnych.
Ja jak zwykle jestem w czarnej d.... i w związku z tym mam pytanie do tych które leczą sie u Maliny. Czy jest szansa że uzna wyniki robione u Dubrawskiego, żadnego wyniku bezpośrednio z labo. Wszystko na rozpisce z podsumowaniem i diagnozą. Bardzo proszę o pomoc...

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@martaha123 mnie malina uznał kilka badań ale dużo musiałam zrobić i zaplaciłam 4 tysia za komplet mówią ze nie uznaje ale jak mu powiedziałam ze robiłam 3 tygodnie temu to uznał bez gadki.
A jeśli nie masz wyników z laboratorium to na pewno Ci nie uzna no bo na jakiej podstawie jak nie wie kiedy robione i czy rzeczywiście takie byly jakie odczynniki i normy
 
Porzeczka kłopot w tym że ja u D wydalam na badania ok. 10 tys. I nie bardzo mi się uśmiecha wydać kolejne tysiące... :-(

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja przypuszczam ze tak było to nie mozesz podjechać do niego aby ci kartę i wyniki skserowali i wydali maja taki obowiązek Malina zawsze daje wyniki orginały sam ma jakis system gdzie ma skany dziś mi powiedział. Moim zdaniem na pewno ci nie uzna bez wyników z laboratorium. Niech się dziewczyny wypowiedzą
 
@martaha123 zrób tak jak porzeczka mówi.Idz do gabinetu D niech ci da wszystkie karty z badaniami i wynikami. Pojdziesz do maliny i powiesz że to masz zrobione i nie masz forsy na kolejne badania i sił już nie masz i zobaczysz czy cokolwiek Ci powie. Powinien coś wywnioskować i potraktować jak człowieka a jeśli będzie kazał robić badania tylko u siebie i znowu za parę tysięcy to będziesz wiedzieć jaki to typ człowieka. Nie pamiętam Twojej historii ?? A jakbys udała się do naszego dr P?
 
@nafoczka dziekuje [emoji8]
Zamawiam w takim razie i biore dalej [emoji6]


xnw43e3k256g9p2p.png
 
@bea25ta ja jestem po 6 poronieniach 2 puste jaja 3 - zdrowa córka bez leków, 4-5 obumarcie zarodka bez leków, 6- na heparynie i acard biochemiczna, 7- na żelaznym + ivig i doszło do etapu mini pecherzyka beta do 1000. Teraz miałam intralipid plus dużo luteiny i neupogen ale nie zaciazylam i kazal na miesiąc wszystko odstawic... a P. To gdzie przyjmuje? On nie bedzie wymagał oryginałów wyników?

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@czarna_mała
Ja wyslalam wyniki badan meza i w poniedziałek będę dzwoniła umawiać się na szczepienia. Mam nadzieję ze szybko to będzie...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bea ja jestem po 6 poronieniach 2 puste jaja 3 - zdrowa córka bez leków, 4-5 obumarcie zarodka bez leków, 6- na heparynie i acard biochemiczna, 7- na żelaznym + ivig i doszło do etapu mini pecherzyka beta do 1000. Teraz miałam intralipid plus dużo luteiny i neupogen ale nie zaciazylam i kazal na miesiąc wszystko odstawic... a P. To gdzie przyjmuje? On nie bedzie wymagał oryginałów wyników?

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie Przybycień honoruje wszystko. Przyjmuje z Krakowie i Tarnowie. Nie naciagam na kase i za badania i za wizyty i jest bardzo empatyczny :) choć do ilości badań Maliny mu daleko
 
Do góry