reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nie slyszalam [emoji848]


___________________________________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci, diagnoza: w trakcie, ureaplasma

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moje komórki Nk wzrosly po szczepieniach i tez mam dylemat czy sie teraz szczepic w kwietniu czy odpuscic. Dziewczyny jaki macie poziom nk napiszcie
 
witam się niedzielnie,
motylku gratuluje, już tak daleko jesteś, lekarz zalecił jakieś konkretne leczenie/leki?
pytanie mam do posiadaczek wysokich kom nk- słyszałyście że kom nk aktywuje podobno kwas acetylosalicylowy- czyli acard, aspiryna itp?
EvitaO czytałam coś nt Lewandowskiego na bocianie ale on chyba nie jest za szczepieniami tak?

Ja jestem posiadaczką 47% komórek NK
Jeszcze nie wiem jakie będę miała leki itd . Mam powtórzyć badania na zespół kariolipowy w maju wizyta u lekarza i wtedy maja mi wdrożyć jakieś leczenie !
Boje się że to i tak mi nie pomoże! Myśle Że jeszcze nie wszystko odkryte co u mnie szwankuje .

Witam was dziewczyny mało się odzywam bo tak jest lepiej , może to głupio zabrzmi ale gdy was czytam wzrasta we mnie panika , że mi się nigdy nie uda bo mało wiem na te tematy wszystkiego jest tyle że aż nie wierze że to ogarnę .
Cieszę się z waszego szczęścia i z każdego kroku do przodu ;) i zawsze jestem z wami i kibicuje .



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny,mało pisze ale czytam codziennie...Jestem w trakcie szczepień znaczy po 1 i mam pytanie czy Wy też mialyscie codziennie stan podgoraczkowy po szczepionkach i takie guzy w miejscu klucia? I drugie pytanie bo niestety mój maz trafił do szpitala i miał operację wyrostka[emoji53]Czy to wyklucza nas z dalszych szczepień? Boję się ze pójdzie N marne to szczepienie[emoji53]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Martyska gdybys czytala forum codziennie to wiedzialabys ze guzki to normalna sprawa i że drapać nie wolno ;-). O stan męża hmmm nie wiem musisz dzwonić do lekarzy pytać.
Naczytalam się ze szczepionki bardzo bolą i swedza i są plamy i ze drapac nie wolno ale sorki o wiellkich guzach nie czytałam i nie wiedziałam czy to pozytywna reakcja. .Mnie akurat ani nie bolało ani nie swedzialo tylko te guzy....

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny,mało pisze ale czytam codziennie...Jestem w trakcie szczepień znaczy po 1 i mam pytanie czy Wy też mialyscie codziennie stan podgoraczkowy po szczepionkach i takie guzy w miejscu klucia? I drugie pytanie bo niestety mój maz trafił do szpitala i miał operację wyrostka[emoji53]Czy to wyklucza nas z dalszych szczepień? Boję się ze pójdzie N marne to szczepienie[emoji53]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
@Martyska30 mnie mocno swędziało, i miałam plamy, i miałam guzki-bardzo długo. Także to normalne-przykładaj lód.nie drap.
Co do męża-to napisz lub zadzwoń do lekarza u którego się szczepisz, to się dowiesz co i jak:)
pozdrawiam
 
Moje komórki Nk wzrosly po szczepieniach i tez mam dylemat czy sie teraz szczepic w kwietniu czy odpuscic. Dziewczyny jaki macie poziom nk napiszcie
Bobasek u mnie 27%[7-31]i aktywność jeszcze gorzej bo ponad normy a pamiętasz bardzo Ci wzrosły?po szczepieniach,masz jakiś plan co robić?co malina powiedział?
 
reklama
Dzień dobry.
A ja właśnie wracam od hematologa i d-dimery ciągle rosną i aptt i białe krwinki ale pani doktor mówi że białko S i C w normie więc nie mam zwiększać Clexane, tylko obserwować nogi i żyły czy nie są czerwone czy nie bolą.
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry