reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Serdecznie zapraszam wszystkie stsraczki i nie tylko :*
Link do: "Staraczki" przedstawiają swoją historię

Fafoczka ja na pewno napisze ale muszę się ogarnąć nie mam teraz weny autorskiej ;) hashimoto i tarczyca wypalają mi moje ostatnie neurony ;) ha ha .

Miłego weekendu wam życie kochane ;)

Destino dziękuje ;)

Tęczowa mam nadzieje że wkrótce wystartuje ale jakoś tak nie mam wiary że mój organizm da radę , ciagle chodzi mi po głowie że to jednak nie wszystko , że jeszcze pewnie mam coś czego nie zdołałam jeszcze odkryć i mój organizm odbywa wieczna wojnę ;) ojjj życie .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane swoją EDK zakończyłam na 28km - przeciążone kolano odmòwiło mi posluszeństwa, ale pomodliłam się za Was wszystkie aby staraczki doczekały się upragnionego maleństwa, a brzuchatki doniosły szczęsliwie dzieciątka pod swoim serduchem. Powiem Wam ze niesamowite przeżycie......na sam sam z Bogiem.
Ja liczę na pozytywny MLR ktory bede badac po świetach i ew. histeroskopie.
@nafoczka ja też opiszę swoja historie, ktora jest długa ale czekam na"wenę"
 
Cześć dziewczyny . Czy któraś z was ma obecne przeciwciała przeciw jądrowe ANA i udało się donosić ciążę na clexane 0.6 bez sterydów? ?Z góry dziękuję za każdą odpowiedź
 
@mala79 Super. Mam nadzieję że zaznalas spokoju.O której skonczylas?


Plastulinka oby rady onko nie były potrzebne żadnej z nas ale cieszę się że jesteś z nami.

Ja nie będę smecic ale gatki mam pełne że strachu . Jakby inaczej przecież przejelam brzuch po panikujacej Fondie.
 
Bea25ta myślałam o Tobie dziś jak się czujesz?

Plastulinka jesteś bardzo dzielna pozdrawiam Cię

M@linka14 nie pomogę nie znam się na ana ale z tego co pamiętam to dużo dziewczyn jednak bierze steryd +cleexan
 
Porzeczka No czuję się hmm kiedy źle bo mnie mdli albo czuje piersi to jestem spokojna.. Niestety jak nie mam objawów to mam stresa jak rzadko kiedy. Boję się po prostu sie boję. Nie mogę się doczekać zeby cokolwiek się dowiedzieć i w czwartek wcisne się do lekarza.

W którym ty jesteś tygodniu? Byłaś na wizycie serduszkowej?
 
reklama
Ja tez tak mam dziś cały dzień mi nie dobrze i po wszystkim także jestem w miarę spokojna ale z tym spokojem niestety u mnie różnie bywa sama wiesz...

Wizytę serduszkowa miałam prawie 2 tygodnie temu we środę bylo to 6+4 to dziś powinno byc 8+0 we środę malina ale nie zrobi usg bo nie ma potrzeby tak mówił szalony zbada mnie i szyjke posprawdza tak powiedział a na usg zapisałam się tu u mnie na 19 kwietnia do mojej gin na miejscu
 
Do góry