reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

emotikony-płacz.gif

Tylko co teraz boże czemu tak się dzieje
 

Załączniki

  • emotikony-płacz.gif
    emotikony-płacz.gif
    38,9 KB · Wyświetleń: 405
Ostatnia edycja:
reklama
Tusia bardzo mi przykro [emoji17]Tydzien temu to samo przezywalam. Wg mnie lepsza biochemiczna niz zobaczyc pecherzyc czy zarodek i czekac na [emoji173]️ i go nie uslyszec. Wiem ze marne pocieszenie ale ja tak to sobie tlumacze. Jak dobrze pamietam to bete mialas 31, ja 25.Okres dostalam po 2 dniach, wiec u Ciebie pewnie bedzie w sob/ndz.
Kochane zawiozlam meza nasienie do zbadania i wyszlo cos takiego. Spotkalyscie sie z takim wynikiem?? Powtorzyc badanie?

1500575938-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@tusia tule. Niestety na pytanie dlaczego czesto nie mamy odpowiedzi. Pamietam tylko jak w wielka sobote usiadlam w kosciele i z zalem krzyczalam dlaczego nie chce nam pomoc, dlaczego nie chce nam poblogoslawic skoro chcial bysmy byli rodzina. A lzy lecialy jak z twojego emoticona. Nie znam Kochanie odpowiedzi. Tule do serca, gleboko, zarliwie i smutno mi ze musicie przez to przechodzic. Nawet moj m sie zmartwil. Kochana placz...

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tusia bardzo mi przykro [emoji17]Tydzien temu to samo przezywalam. Wg mnie lepsza biochemiczna niz zobaczyc pecherzyc czy zarodek i czekac na [emoji173]️ i go nie uslyszec. Wiem ze marne pocieszenie ale ja tak to sobie tlumacze. Jak dobrze pamietam to bete mialas 31, ja 25.Okres dostalam po 2 dniach, wiec u Ciebie pewnie bedzie w sob/ndz.
Kochane zawiozlam meza nasienie do zbadania i wyszlo cos takiego. Spotkalyscie sie z takim wynikiem?? Powtorzyc badanie?

1500575938-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym z tymi wynikami jechała do urologa. Ma bakterie w nasieniu które powinien wyleczyć-takie jest moje zdanie. Zrób sobie posiew z pochwy bo pewno u Ciebie będzie to samo, zresztą w takich przypadkach antybiotyk bierzecie oboje
 
@tusia404 Kochana nie załamuj się wiem, że teraz jest to ciężko pojąć i zrozumieć pojawia się żal rozczarowanie i miliony pytań w głowie dlaczego poco itp. Wszystko co dzieje się w naszym życiu ma czemuś służyć . Odpocznij ochłoń . Wszystko się ułoży walczymy dalej .
@Porzeczka1234 Dziękuję za odpowiedź sama zastanawiałam się nad wlewami na moje wysokie NK.
 
@tusia404 tylę Cię.:* wszystkie tu wiemy co przechodzisz. I żadna nie znalazla sensownej odpowiedzi dlaczego...:(
Dziś nie myśl co dalej. Odpocznij. Ochłoń. Spokojnie kochana. Jeszcze będzie cudownie, jeszcze będzie wspaniale...
 
@burczuś myślę często o Tobie Kochana, powiedz mi jaki Ty bierzesz aktualny zestaw leków?

@dżoł nie znam się na tym [emoji53] a jak nazywało się to badanie? Bo ja po każdym bzyknięciu mam szczypanie i chyba też pokuszę się o takie badanie męża...

@tusia404, Tusiaczku nie poznamy odpowiedzi na Twoje pytanie. Będziesz mamą, to tylko kwestia czasu [emoji4] [emoji8] [emoji173]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
@burczuś myślę często o Tobie Kochana, powiedz mi jaki Ty bierzesz aktualny zestaw leków?

@dżoł nie znam się na tym [emoji53] a jak nazywało się to badanie? Bo ja po każdym bzyknięciu mam szczypanie i chyba też pokuszę się o takie badanie męża...

@tusia404, Tusiaczku nie poznamy odpowiedzi na Twoje pytanie. Będziesz mamą, to tylko kwestia czasu [emoji4] [emoji8] [emoji173]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Szczerze to obecnie nie biorę nic. Acard jedynie. Jutro jadę na wizytę odebrac wyniki wymazów.nie pytajcie na co. Jutro napiszę. Za tydzień hsg,chyba ze wtorkowe badanie nasienia wyjdzie źle. To hsg nie będzie potrzebne. Tyle u mnie.
Dziękuję że myślisz o mnie;*
 
Do góry