reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Destino Cieszę się ogromnie twoim szczęściem oby tak dalej do samego końca towarzyszył wam uśmiech i jak najmniej strachu.
@bobasek1990 @Maciejka78 Kochane wiara i nadzieja niech wam towarzyszą w waszej drodze . Oddajcie wszystko pod opiekę Boga i Maryi ..
@roxie123 Owocnej modlitwy oby dodała tobie siły i wiary w mały cud.
@marzycielka81 Powodzenia kochana dobrze , że wyniki małego dobre.
 
halo @melania86 urodziłas już, bo pisałas że tuż tuż i cisza :)
no i @nevergiveup jak u Ciebie?

@alus.ia12 @apolinka @plastulinka @gogac85 zaglądacie jeszcze do nas?

@nafoczka , jesteś niesamowita, że jeszcze pamiętasz o mnie mimo , że udzieliłam się tu tylko kilka razy :* nie ukrywam, że podczytywałam Was kilka razy w tygodniu (niestety wszyystkich postów nie nadrobiłam bo tempo tu jest zawrotne :D ) i czasami któraś pisała coś o accofilu i chciałam odpisać ale kompletnie nie mogłam sobie przypomnieć hasła żeby się zalogować...lama ze mnie straszna :p ale w końcu się udało, cudownie olśnienie :p
Co do mnie, to mam już za sobą połówkowe, nie wiem czy pisałam, ale będzie córeczka:) termin z OM 02.03.2018 :)
widziałam, że kilka dziewczyn już urodziło, Funia zakupiła wózek, matuuulka też już po połówkowych, a synek Destino to kawał chłopaka :p ogromnie trzymam kciuki za dzielne dziewczyny, które dalej walczą pomimo niepowodzeń:*
 
@kas90 nie pomoge, ale to z kupka to sie zgadzam. Potrafi byc kg na plusie lub minusie. U mnie niestety tylko na plusie i to znacznie

@bobasek1990 oby wiecej takich mocy

@Maciejka78 cyce jeszcze nie raz cie wystrasza, grnt to miec dobrenastawienie wobec wszystkich strachow i nie dac sie im zwariowac

@Funia90 ja tez tylko tyje, 0,5kg w 3 dni. Jestem przerazona.

@bea25ta niestety nie pamietam. Sprobuj na forum wrzucic w wyszukiwarke wino bezalkoholowe, powinno pokazac

My dzis u milewicza bylismy. Waga malego 1218 g [emoji32] jaki on bedzie jak bedzie tak rosl. Starszy o 9 dni
1508593844-e228d05b4a5362ab-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Piękności cudowne [emoji8] [emoji8] [emoji8]

 
@kas90 oj kochana faktycznie kuchnia mnie wciągnęła haha gotuję na potęgę i muszę mrozić. Jeśli chodzi o wagę ja od 2,5 tygodnia nie tyję w ogóle i chyba trochę mniej jem ale zaczynam lekko puchnać chociaż trudno powiedzieć bo dziś się narobiłam. Ale pizza była pyszna.

@bea25ta ja kupiłam wino bezalkoholowe w świecie win ale na necie również są.

@nevergiveup super już połowa gratulacje.

@Destino duży chłopak. Kochana z wagą nie wygrasz może to woda? Pij może pokrzywe można w ciąży a dobrze działa na puchnięcie.

@marshia dobrze że coś rusza

Całuję Was wszystkie
 
Popieram porzeczkę. Wszyscy się dziwią, ze nic nogi mi nie puchną, a ja myslę, ze to dzieki pokrzywie. Bo dwa razy jakos ominęlam i trochę stopy nabrały.

@Nevergiveup,gratuluję coreczki:* jednego rodzynka u Destino chyba tylko mamy :D
 
Moje Kochane wlasnie wyjeżdżamy z Jasnej Góry [emoji7]
Nie do opisania słowami co się zadzialo w moim sercu .
Wspomniałam Was nie raz ;* pamiętałam o brzuszkach prosiłam o szczęśliwe rozwiązanie dla Was , o zdrowie dla maluszków tych urodzonych i oczywiście o dzieciątko dla każdej z nas...o siły i spokój duszy że najcudowniejszym lekiem jest nasza wiara w ten mały cud...
Zapaliłam światełko dla Aniołków w Sanktuarium Jana Pawła II [*]
Dzień był piękny...
A Matkę miałam na wyciągnięcie ręki i łzy leciały ciurkiem

Na dzisiaj tyle ;* całuje...


1508617664-40d79ac9a345a29b-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@anetkruczek taak,zdecydowanie sie tuczymy[emoji5]

@Destino alez Nathaniel pieknie rosnie[emoji5]i ta raczka[emoji7]
Asia tez na pewno przybiera na masie bo kopniaki coraz bardziej mocne.
A z tym tyciem to tak jest:/
Ja miewam wachania wagi,zalezy co zjem,i jak sie zalatwiam[emoji4]

@nevergiveup gratuluje corci[emoji8]

@Porzeczka1234 a co mrozisz ?tez siw grubo nad tym zastanawiam czy chociaz na pierwsze dwa tyg sobie nie zrobic zapasow.
Albo bede gotowac cos na parze czy cos[emoji4]

@roxie123 bardzo sie ciesze ,ze wracasz z takim nastawieniem[emoji5]caluje[emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry