reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@roxie123 tu wszystkie mają skopane wyniki ale modlitwa, dobry lekarz, leki i pozytywne myślenie zdziałać mogą cuda!! ;)
@bea25ta wszystko będzie dobrze ale wiem co dziś czujesz!! A jak Ci będą kazać wstać to nie ociągaj się tylko mimo bólu "wyskakuj" z łóżka:D:p

Moja Pani teraz śpi a ja siedzę bo każdy mały hałasik zaraz ją budzi. A i w ogóle to powiem Wam, że wszystkie zasady wychowawcze poszły u mnie w las!! Ma pół roku a robi już co chce!!!

@fondie jak jesteś tu to odezwij się do mnie na priv:)
 
Ostatnia edycja:
Ja też za przeproszeniem s... na statyski :)
Każda doczeka się dziecka! Ja bardzo w to wierze. Nie wyobrazam sobie aby moglo byc inaczej. Tyle energii wkladamy w leczenie, u mnie to własciwie wiekszosc zycia teraz..
@Avita widze, ze masz dwojke dzieciaczkow! Super :) Gratuluje! Czy z historii wczesniejszych dziewczyn na forum znasz kogos po wlewach z immunoglobulin? Poszukuje kontaktu do kogos.. aby porozmawiac o skutecznosci.
 
W sumie to cieszę się , że tak wszystko szybko się udało wizyta teraz badania ... wszystko się składa w całość... szybka diagnoza to i leczenie [emoji4]inaczej bym chyba siedziała bardzo podlamana... przeraża mnie robienie krzywej mam nadzieję ze nie zwrócę tej glukozy... [emoji14]

@Ilis91 czekam ;*

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też za przeproszeniem s... na statyski :)
Każda doczeka się dziecka! Ja bardzo w to wierze. Nie wyobrazam sobie aby moglo byc inaczej. Tyle energii wkladamy w leczenie, u mnie to własciwie wiekszosc zycia teraz..
@Avita widze, ze masz dwojke dzieciaczkow! Super :) Gratuluje! Czy z historii wczesniejszych dziewczyn na forum znasz kogos po wlewach z immunoglobulin? Poszukuje kontaktu do kogos.. aby porozmawiac o skutecznosci.
@susana jest po wlewach i ma coreczke [emoji5]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Liluli Dziękuje za informacje ale z tego co wiem susana jest po wlewach z intralipidu? Ja poszukuje kogos po wlewach z immunoglobulin ludzkich np. Kiovag czy sandoglobulin.
 
Bea, ogrooooomne kciuki za was jutro!! Piękne chwile przed tobą :):*

Avitka, dziękuje ze o mnie myślisz :):*


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja też za przeproszeniem s... na statyski :)
Każda doczeka się dziecka! Ja bardzo w to wierze. Nie wyobrazam sobie aby moglo byc inaczej. Tyle energii wkladamy w leczenie, u mnie to własciwie wiekszosc zycia teraz..
@Avita widze, ze masz dwojke dzieciaczkow! Super :) Gratuluje! Czy z historii wczesniejszych dziewczyn na forum znasz kogos po wlewach z immunoglobulin? Poszukuje kontaktu do kogos.. aby porozmawiac o skutecznosci.

Tylko @susana przychodzi mi na myśl! Niestety nie pamiętam kto jeszcze!
Edit: a faktycznie susana miała z intralipidu
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za pomoc :) Pozostaje mi szukac dalej no i czekac na kolejne diagnozy.. Ale glowa mi puchnie juz konkretnie..
Intralipid nie jest dla mnie bo komorki nk nie sa moim problemem.
 
Do góry