reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Porzeczka1234 wiem już teraz mam paranoje oglądałam już tyle monitoringów oddechu i nań że szkoda gadać recenzje filmy ... ma ka bra :D mój mąż się ze mnie nabija że jak Aurelia się urodziła to nic nie mieliśmy łóżeczko i ubrania finito :D a teraz cuda techniki mi się marzą :D
No chciałabym być siłą napędową :D


Co do koloni to super sprawa ! Ja byłam raz w życiu w wieku 14 lat bo moja mam też z tych hmm przesadnych :D ale moje dziecko chciałabym posyłać jak najwcześniej najpierw na pół kolonie a potem na pełne kolonie :D może nie jakoś daleko ale zawsze coś :D
 
@marshia kochana dziękuję co ma być to będzie wiem to ale czasem tak trudno się pogodzić z pewnymi rzeczami .... cóż oby się nie męczyła wszystko w rękach tego u Góry

@Auri_a piękna rodzinka!!! Odnośnie cudów techniki tak monitor oddechu i niania czyli 2w1 każdemu szczerze polecam my po przejściach mamy schiz a tak śpisz 2 godziny spokojnie bo później karmienie itd :p. A poważnie ja mam nianie i monitor oddechu angelcare z dwoma płytkami sensorycznymi bardzo polecam super urządzenie trochę drogie ale można później sprzedać albo zostawić na drugie, trzecie :p:D. Ja mam ten i kupiłam w tym sklepie właśnie polecam jeśli masz dom to super sprawa ja u teściów usypiam Zosię i siedzę sobie na grillu na dworze .
ps nie robię reklamy nikt z rodziny tam nie pracuje haha ;)

Link do: Angelcare AC601 Monitor oddechu z nianią audio | Bociek.eu
 
reklama
Dziewczyny odniosę się do wczorajszej wypowiedzi @Zzzzzz ja to wiedziałam, że tak trzeba podczas aktu pobrać nasienie ale to jest rzeczywiście problem gdy inseminację robi się podczas wizyty wiecie jajo ok to mąż idzie oddać nasienie ale coś wam napiszę u mnie w tej klinice co miałam robiona zapytali czy chce iść z mężem, że względu na wiarę także lekarzom nie jest obcy ten temat. Jeśli chodzi o mrożenie nasienia to chyba nie jest problem tylko to przebijanie pseudo prezerwatywy i wymyślanie to już mózg paruje jak się to czyta :D.

@marshia jak u Ciebie? Gola m strzelił bo Ty mi tylko zostałaś jako nadzieja :p

@Auri_a jak się czujesz ile jeszcze? @matylda23 A Ty dziewczyny piszcie coś macie być siłą napędową forum

@nafoczka jak mąż?

@burczuś jakie wieści z frontu?

@bertha jak u Ciebie sytuacja już raz pytałam nie odpisałaś nie wiem czy nie chcesz czy przeoczyłaś? Jeśli nie chcesz pisać uznaj moja wiadomość jako nie byłą. Myślę o tobie ♥️

@magda1208 @Marthi co u Was?

@agatush @kas90 @Destino jestem ba bieżąco co u Was także ściskam :)

Pozdrawiam wszystkie niewymienione

Kochana, musialam jakos nie zauwazyc twojego pytania wczesniej, przepraszam.
Co u mnie... bylam na tej polaryzacji. nie wiem czy to juz pisalam? M mial złą polaryzacje. teraz powinna byc juz prawidlowa, wiec teraz tylko miec nadzieje, ze stanie sie cud i teraz nagle z dobra polaryzacja, plemniczek z jajeczkiem beda sie przyciagac i bedzie bobo.
Bylam u babeczki do ktorej chodzilam na joge i medytacje, na badaniu aury. i powiedziala ze widzi u mnie ze aura przy leweym jajniku jest jakas zacieniona, jakby gorzej dzialal, albo wcale. no i racja - lewy nie dziala, bo mialam usuwana torbiel i od tego czasu nie dziala... poza tym widziala jakies zacienienia na wysokosci zoladka, ramion i tylu/bokach glowy. poza tym jakies blokady na wysokosci nad piersiami - jakby moze walka rozumu z sercem i na poziomie podbrzusza. hmm... w sumie niewiele ta wiedza mi dala, bo ona nie jest bioenergoterapeuta, tylko potrafi aure odczytywac. mam zadanie domowe, zeby medytujac wyobrazac sobie ze doenergetyzowuje te zacienione miejsca jasnym swiatlem.
z ciekawostek, umowilam sie na poniedzialek do naprotechnologa :D zobaczymy co mi powie na moje wyniki, czy ma jakies zlote rady. od razu podgladne czy jest po/w trakcie/przed owu.
Owu gdzies okolo niedzieli, poniedzialku wlasnie szacuje wg moich standardowych cykli (choc teraz po ivf i sztucznym cyklu moze sie jakos rozregulowalo), takze teraz musze kombinowac zeby M zaciagnac w odpowiednim czasie na bobosexy, a nie bedzie z tym latwo, bo M akurat zestresowany pracą.
Pasnik do mnie dzwonil, kazal potworzyc CBA, IMK, ANA, wyslac wyniki i bedziemy myslec co dalej, kazał nie tracic nadziei, kochany. Zrobie tez ANA3, aktywnosc NK, moze cos jeszcze powtorzyc? @iveo, co bys proponowala?
Badania zrobie za tydzien w czwartek, albo kolejny wtorek, w zaleznosci jak usg w poniedzialek pokaze owu, ale czwartek to bylby 17dc. Potem zobacze co Pasnik powie i pewnie potem sie umowie do Pituch.

No tak to wyglada u mnie.. takze tryb starania naturalne wlaczony.

aha, ostatnio sie cieszylam ze infekcje to u mnie juz przeszlosc, i jak tylko o tym rozmawialam z Destino, to nastepnego dnia BACH! infekcja stopien mega... ech...

Z "cukierkow" biore teraz probiotyk i metformine. a od czasu do czasu jakies witaminy metylowe lub zestw witamin na zmiane, czasem tez wit d.. takze taki maly detoks.
 
Do góry