reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
I po ptakach o 5 wszystko ustąpiło już nawet go nie zmolestuje bo całe wejście do pochwy mam otarte i boję się złapać infekcje a byłam pewna że rano pojadę do szpitala tak mnie bolało
 
reklama
@Oczekujaca123 - Bardzo mi przykro :( Przytulam Cię mocno, przeżyłaś coś okropnego... Przyjmij moje kondolencje :( Co do tej szyjki, to z tego co się orientuję da się ją "wykryć/zbadać" wcześniej, dziewcyzny na wizytach mają co chwile badaną długość szyjki... jak jest za krótka zakłada się Pessar, itp. Czy miałaś ją wcześniej badaną/mierzoną?

@Hope24 - witaj na wątku... przytulam mocno!

@bobasek1990 - dobra jesteś:D Orgazm życia! ;) Powodzonka, obyś szybko urodziła teraz.


A u mnie weekend z dupy... do mojej listy dolegliwości dochodzą nowe :/
- PAI-1 homozygota :(
- Helicobacter pylori IgA wyszedł mi 0,23 Ratio - ale nie podali jeszcze norm i w sumie nie wiem co ten wynik oznacza :/

Do tego w sobotę powtórzyłam po 2 miesiącach tę krzywą glukozową i insulinową i duppaaaa, dupa, dupa :(
Glukoza po obciążeniu ponad norme :/ a do tego chyba hiperinsulinemia :/

Masakra :( Dla porównania wklejam Wam wyniki z 30.04 i z 30.06. krzywych... + info o PAI-1
 
Do góry