reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@marshia ja miałam tylko 10 mg sterydu i do 14 tyg bralam moze z tydzien dłużej to raczej Ci się mój schemat nie przyda
A Glucophage XR750 1 tabl na noc brałam do 16 tyg przy wynikach insuliny 5 45 43
 
@marshia ja bralam 15 do 16 tc, a potem schodzilam o cwiartke tabletki na tydzien. Bralam 3x5 mg. W ten sposob skonczylam gdzies kolo 22 tc. Bardzo balam sie odstawic steryd. Glukofage nie mialam, tylko siofor, ale przestalam brac kolo 8tc, choc milewicz od razu kazal odstawic. Przy nim wysiadala mi watroba, a ja nie mam io.
 
@marshia do 12 tygodnia 15 mg, 4 tygodnie 10 mg Malina kazał odstawić zmniejszyłam dawkę do 7,5 przez tydzień później jeszcze 1 miesiąc 5 mg, ok 4-5 dni 2,5 mg. To moje własne dawkowanie ja bałam się odstawić steryd ale ok 20 +3 odstawiłam całkowicie . @Maciejka78 też brała 15 mg ale ona chyba szła naszym schematem na pewno dawkowała sobie sama.

Oczywiście według Maliny powinnam całkowicie odstawić w 15 i sukcesywnie zmniejszył mi dawkę ale ja go nie słuchałam nawet mąż o tym nie wiedział dopiero po urodzeniu mu się przyznałam
 
@marshia co do sterydu w tej cia zy nie brałam wcale , ale metke tak i odstawiłam jak Foczusia i Iveo w 14tc , ja miałam najmniejszą dawkę ale z dłuższym uwalnianiem metformax sr500 x1 po kolacji .
Endo kazał brać do 12tc , Jurek i moja ginka od razu odstawić , a ja brałam po swojemu za rada dziewczyn .
Odganiaj zle myśli [emoji4] będzie dobrze obstawiona jesteś po uszy . Odnośnie Nifty to bym zrobiła, ale tylko temu, że tak co czytalam na forach wiele dziewczyn ma niepotrzebne stresy po pappa , bo nie zawsze ale częściej niż często cyferki z peselu zawyzaja ryzyko w statystykach więc bez sensu się tym sugerować .

Ja wiem dziewczyny ze strach będzie do końca, bo to oczywiste , ale nie odbierajcie sobie radości z przyziemnych spraw , traktujcie rosnącego bobasa z oczekiwaniem , a nie wypatrywaniem co może się stac złego . Co ma byc to bedzie i trapieniem sie czy omijaniem sklepow nic nie zmienicie .
Czujność ale w granicach rozsądku. Pozytywne myślenie wiara w bobaska przede wszystkim , nawet z przeszłością da się [emoji4]
Życzę aby maluszki rozwijały się zdrowo 3 mam kciuki za prenatalne , bo to akurat ważne badania [emoji4]

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry