reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
♥️ krasnalka bije. Ufffff. Są ślady jakiejś starej krwi, resztki, nic nowego nie widać. Mam normalnie wrócić do luteiny. Aspirin cardio sobie daruję chyba jeszcze przez 2-3 dni.
Ciśnienie przed: 154/104..... a normalnie średnio 105/70....
Dziewczyny jak szczepienia, jak ręce?
marcha bardzo się cieszę!!! Kamień z serca. Ale ci ciśnienie podskoczyło, nieźle musiałaś się stresować.
 
@marshia :*
Dzieko dziewczyny @Nadja_n i @Hatice za szybkie spotkanko:) powtórka za 3 tygodnie?
Kochane bardzo miło było Was poznać ! @Nadja_n @burczuś Cudownie mieć z kim pogadać i powspierac się nawzajem ❤️ Ja dziś na wizycie się zdołowalam bo moje wyniki testu CBA są co raz gorsze i doktor już mówi ze bez sensu je robić.... i test mlr brak hamowania. Ale same szczepienia to dziś nic nie bolały ! Jakiś dobry dzień :) a teraz szczepienia mam za dwa tygodnie... 20.08
@marshia bardzo się cieszę, że jest dobrze.... ! :)
 
reklama
Do góry