reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Oczekujaca123 ja mam takiej „generacji” gdzie nie wyświetla ilości uderzeń :p spanikowałam dzisiaj bo nie mogłam wyłapać maleństwa, wyszukałam sobie za to swoje duuuuuuzo wolniejsze... ehh, nawet nie będę pisać... chwilowo detektor schowałam, poki się z nim nie przeproszę...
@Hatice a na jakim etapie w II trymestrze?
Ja zaczynam jutro schodzić z encortonu i już mam czarne myśli...
@Marthi mnie odkąd poroniłam cyce przestały bolec przed @ :confused: bolą tylko jak zachodzę
 
reklama
Dziewczyny caly czas podczytuje was kibicuje wszystkim i za wszystkie trzymam kciuki @Destino za Twoją Helenkę też. A ja coz Świeta święta ale lepiej psychicznie o wilel ehh. a fizycznie chyba tez od wakacji nei choruje wiec chyba dobrze bo przedtem raz na dwa-trzy tyg . Zobaczymy . Ja czekam bo awans w pazdzierniku i chce skonczycv staz mimo wszystko leki kosztuja wizyty a wiec dodatkowe pieniadze sie przydadza ale nie marnuje czasu biore witaminki no i staram sie jesc w miare zdrowo choc czasem sie nie da bo caly dzien w bigu @Oczekujaca123 super wiesci.
 
@Hatice
Trzymam kciuki!!! Musi byc dobrze! Ciezko jest myslec ze bedzie dobrze... tez mam problem z tymi zastrzykami jakby igly byly tempe... objawy juz jakbym nie miala.. teraz juz nie jest mi niedobrze ... tylko odbija mi sie i tyle i dzisiaj brzuch mnie pobolewal tak lekko bolal i przestawal... strach jest...
 
Dziewczyny caly czas podczytuje was kibicuje wszystkim i za wszystkie trzymam kciuki @Destino za Twoją Helenkę też. A ja coz Świeta święta ale lepiej psychicznie o wilel ehh. a fizycznie chyba tez od wakacji nei choruje wiec chyba dobrze bo przedtem raz na dwa-trzy tyg . Zobaczymy . Ja czekam bo awans w pazdzierniku i chce skonczycv staz mimo wszystko leki kosztuja wizyty a wiec dodatkowe pieniadze sie przydadza ale nie marnuje czasu biore witaminki no i staram sie jesc w miare zdrowo choc czasem sie nie da bo caly dzien w bigu @Oczekujaca123 super wiesci.
Ola będzie dobrze , nie zamartwiaj się ciąża już jest duża . A detektor może faktycznie schowaj do szafy bo się nim nie potrzebnie stresujesz;)
Marthi może akurat zaskoczyło i zaciążyłaś; )
Basiavol super że lepiej już u ciebie oby tak dalej .
Marshia współczuję takiego rozdarcia wyobrażam sobie jak się czujesz , ale niestety musisz być silna i leżeć żeby niunia jeszcze chwilę posiedziała w brzuszku .

Mało się udzielam ale czytam Was dziewczynki . Byłam dziś na wizycie u doktorki polecanej z forum ;) Ogólnie jestem zadowolona dostałam leki na zbicie cukru .
A z innej beczki mam pytanie czy jeśli Ana 1 wyszło ok to nie muszę brać sterydu .? Czy 5 mg by nie zaszkodziło ?
Gubię się w tym wszystkim jeszcze...
 
@kasiula222 jeśli ana ujemne i nie masz innych wskazań, to steryd zbędny. W sumie nigdy do końca nie wiadomo jakie konsekwencje ma encorton na dziecko... Więc jeśli nie trzeba brać to ja bym nie brała
 
Hej dziewczyny, na poczatku tygodnia pisalam Wam ze moje mega slabe zarodeczki ruszyly, jak to nie wierzylam itp. No i dzisiaj szok dla mnie bo bete dzisiaj zrobilam i byl 899 (13dpt) a w poniedzialek byla 107, nadal podchodze spokojnie bo sie bardzo boje nadchodzacych dni. Sciskam Wam mocno, probuje wyluzowac aby nie zeswirowac, odezwe sie w srode po usg, chyba ze cos sie zmieni. Najgorsze ze u mnie kazde poronienie zaczynalo sie krwawieniem bez zadnego bolu a wiec wszystko moze sie zdarzyc. Dziekuje za kciuki i sciskam.
 
Hej dziewczyny, na poczatku tygodnia pisalam Wam ze moje mega slabe zarodeczki ruszyly, jak to nie wierzylam itp. No i dzisiaj szok dla mnie bo bete dzisiaj zrobilam i byl 899 (13dpt) a w poniedzialek byla 107, nadal podchodze spokojnie bo sie bardzo boje nadchodzacych dni. Sciskam Wam mocno, probuje wyluzowac aby nie zeswirowac, odezwe sie w srode po usg, chyba ze cos sie zmieni. Najgorsze ze u mnie kazde poronienie zaczynalo sie krwawieniem bez zadnego bolu a wiec wszystko moze sie zdarzyc. Dziekuje za kciuki i sciskam.
@JoannaRak wierzymy, ze limit nieszczesc mamy juz wyczerpany ! Kciuki zaciskam ! ;**

@olaa90 kurcze nawet bym nie wiedziala, ze sa rozne wersje [emoji14] myslalam, ze to oczywiste ze pokazuje tetno :D
Dobrze wiedziec moze mi sie przydac ;p
 
reklama
Do góry