reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@plastulinka na posiew moczupojemnik sterylny na mocz z apteki najlepiej

@Oczekujaca123 w tym tygodniu na oddziale pojawily sie blizniaczki urodzone w 23tc. Jedna dziewczyneczka niestety zmarla. Druga dzielnie walczy

@fondie pamietam, urodzilam synka i coreczke, walczy o zycie

Dziewczynki wybaczcie, ale nie mam powoli czasu na czytanie. Natomiast siedzac przy Helence dzis uswiadomilam sobie, ze dokladnie rok temu o tej porze bylam w trakcie porodu Natanielka. Jutro, a dokladnie o 1.05 moj synek skonczy roczek... oh zlecialo. Wciaz o was pamietam i wspominam na mszy... prosze o Cuda dla kazdej z Was
 
reklama
@Destino duzo zdrówka i 100 lat z uśmiechem dla Natanielka z okazji roczku. A dla Helenki ciagle dużo sił. Jestem na fb na takiej grupie #muremzaowsiakiem i tak ludzie wrzucają historie swoich dzieci, często urodzonych w 25-26 tc. Często z zamartwicą, wylewami. I umieszczają zdjęcia tych kilkumiesiecxnych, czy kilkuletnich dzieci obecnie. Zdrowych, ślicznych, uśmiechniętych. Jak to widze, zawsze mam nadzieje, że Helenka bedzue takim szczęśliwym i uśmiechniętym szkrabikiem za hakis czas :).
@agatush smerfikowi chodzi o mamusiowy wątek dzieciaczki :)
 
@Destino duzo zdrówka i 100 lat z uśmiechem dla Natanielka z okazji roczku. A dla Helenki ciagle dużo sił. Jestem na fb na takiej grupie #muremzaowsiakiem i tak ludzie wrzucają historie swoich dzieci, często urodzonych w 25-26 tc. Często z zamartwicą, wylewami. I umieszczają zdjęcia tych kilkumiesiecxnych, czy kilkuletnich dzieci obecnie. Zdrowych, ślicznych, uśmiechniętych. Jak to widze, zawsze mam nadzieje, że Helenka bedzue takim szczęśliwym i uśmiechniętym szkrabikiem za hakis czas :).
@agatush smerfikowi chodzi o mamusiowy wątek dzieciaczki :)
Tak tak już wiem wysłałam wiadomość do Ani o dostęp :-)
 
@agatush j atez bym chciała na ten wątek gdzie są zdjęcia ładnych brzuszków;)) może mało się udzielam ale czytam cały czas was
@bertha mu się wydaje że te twoje badania są ok przynajmniej glukoza . Na insulinie się nie znam za bardzo .
@oczekujaca trzymaj się wyobrażam sobie ile cię kosztuje nerwów , te bóle . Ale szczerze powiem że tak szybko leci ta ciąża
@Marzycielka jak tam glukoza ogarniasz już?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry