reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny, mam pytanie odnośnie zastrzyków z heparyny. Robiłyscie do końca w brzuch czy są do tego jakieś przeciwwskazania na przykład?? Pamiętam że to różnie u was było, ale chodzi mi o to czy lekarz mówił wam że od jakiegoś tc nie wolno w brzuch?
A z innej beczki, u mnie dziś studniówka ;)
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie odnośnie zastrzyków z heparyny. Robiłyscie do końca w brzuch czy są do tego jakieś przeciwwskazania na przykład?? Pamiętam że to różnie u was było, ale chodzi mi o to czy lekarz mówił wam że od jakiegoś tc nie wolno w brzuch?
A z innej beczki, u mnie dziś studniówka ;)
U mnie było wręcz odwrotnie mi Malina kazał do końca w brzuch ostatni zrobiłam w 37+5 pierwszy w 25 dniu cyklu także trochę się pokułam. Jeśli nie masz jeszxze miejsce to rób w brzuch ja na koniec ledwo miałam gdzie się wbić igła ale jak mus to mus?
@Hatice jaka masz dawkę heparyny?Jak się czujesz?
 
@roki_1991 Ja bralam do ok 26 t c w brzuszek , a potem był coraz twardszy i ciężko mi sie robiło i od tamtej pory daje w udo ;) pokaż nam brzucholka ;)

@marshia cudne zdjęcia;) A co do brzuszka ktoś mi ostatnio tutaj mówił że do dwóch tyg to norma , proszę się nie stresować
 
Ja mam sporo tłuszczyku i dopiero 18 tydz więc jeszcze wbijam w brzuchola ale przeraża mnie fakt robienia zastrzyków jak brzuch będzie większy. Aż mam gęsią skórkę [emoji15]
 
Dziewczyny mi lekarz zmierzył tłuszczyk skórkę ,mięśnie itd na brzuchu bo też mnie to przerażało i było tego wszystkiego ok 6-7 cm także nie sposób się przebić do jaja z dzidziusiem

@plastulinka 18 tydzień idziesz jak burza . Dziewczyny pochwalić się brzuszkami
 
reklama


Dzięki, że pytasz :) u mnie nic nowego. Wyszła endomenda, więc idę na laparo. Będąc w Pl odwiedziłam paru lekarzy, m. in. Kluszczyka, który kazał mi zbadać parę rzeczy. I wyszło MLR 5,8... Więc o ile nie byłam zwolennikiem szczepien, sam Kluszczyk też mnie trochę nastraszył, to co mi zostaje? Na wlewy mnie nie stać, a tak bez niczego to już nigdy więcej nie podejdę do transferu, za dużo mnie to psychicznie kosztuje. Mam dylemat, ale nie widzę innego wyjścia.

A jak u Ciebie? Zaczęliście już starania? Czy musisz się doszczepić? Wiem, że dużo zawdzięsz szczepieniom, ale co myślisz o tych nowych doniesieniach? Ostatnio słyszałam, że gdyby wystąpił rak to po szczepieniach leczenie raka jest nieskuteczne. Ale wiem, że z drugiej strony nasze pragnienia są zbyt silne, żeby podchodzić do tego tylko i wyłącznie rozumem.

Wchodzę już rzadko na forum. Dziewczyny mi tu dużo pomogly, ale forum mnie za bardzo wciąga i sprawia, że dużo myślę o swojej sytuacji, a chciałabym żyć tak zwyczajnie, bez przejmowania się, więc wolę się troszkę wycofać. Czasem sobie spojrzę na niektóre sytuacje.

@dżoasia , @ marzycielka81 Gratulacje! Cieszę się bardzo, że Wam się udało.
@Destino dużo zdrowia dla Ciebie i Twojej małej dziewczynki, oby wszystko szło już tylko w dobrym kierunku!
Pozdrowienia dla Was Dziewczyny!
 
Do góry