reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ale dobre newsy dzisiaj!!!
Gratulacje Porzeczka!! Marthi już gratulowalam po 5,5 minutach od nasikania [emoji23]
Dzoasia, imiona cudne! I bardzo się cieszę ze taki duży krok dzisiaj!
 
reklama
Ale dobre newsy dzisiaj!!!
Gratulacje Porzeczka!! Marthi już gratulowalam po 5,5 minutach od nasikania [emoji23]
Dzoasia, imiona cudne! I bardzo się cieszę ze taki duży krok dzisiaj!

Hahahah [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ Jesteś moja najlepsza kompanką od sikaczy (i nie tyllo) Bertuś!!![emoji173]️
 
@dżoasia córeczki sobie poradzą, mają geny walecznej mamy, piękne imiona wybraliście
@Porzeczka1234 bardzo się cieszę z II kresek, niech ta malutka kropeczka rośnie spokojnie do 9 miesiąca
@Marthi gratuluję, cudowny prezent na Dzień Mamy,
oby takich dni więcej...
@burczuś pewnie teraz biegnie do Destino, cieszę się że wizyta u dr Janosz Cię tak pozytywnie nastawiła to bardzo ważne
 
@Marthi ja mam umówiona wizytę dopiero na 19 ale nie wytrzymam tyle i umowie się gdzieś tu na czwartek jak mi się uda . Ostatni okres był 23 więc tydzień do przodu jestem chyba . Nie wiem czy będzie już serduszko i znów będę się stresować że jeszcze nie ma ..
 
@kasiula222 - ja mam świadomość, ze u mnie może jeszcze nie być, ale chce iść i tak. Co ma być i tak będzie - nie ma co się stresować na zapas bo to szkodzi ;) Keep calm!

Dobrej nocy :))
 
@dżoasia - [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ Nie chciałam Ci kochana przeszkadzać, ale na razie sama rozumiesz - endo nie każe mi brać Dostinexu jednak! W pon zbadalam prolaktyne tez, wysłałam mu wynik (norma do 26, a ja miałam 30 chyba), ale nie kazał brać już teraz w ciąży. [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ Ogromnie trzymam za Ciebie i dziewczynki kciuki, cieszę się ze tak szybko odłączyli je od respiratora. Jakie one są silne!!!! Za mama!!!! :))) Trzymaj się mocno kochana!
Z calego serca Ci gratuluje! Dostinexu w ciazy sie nie bierze. Ja mialam prolaktyne jak zaszlam cos ok 60 chyba (juz nie pamietam dokladnie) przy normie do 23 i dalam radę. Dużo progesteronu dopoki łożysko nie przejmie funkcji i bedzie ok. Trzymam kciuki za nudne 8 miesiecy[emoji6]

@Porzeczka1234 Tobie tez gratuluje i życzę spokojnej ciąży[emoji846]

@dżoasia - piekne imiona dla malych wojowniczek. Kciuki za Was wciąż zaciśnięte
 
@Marthi buhahahaha jak chcesz mojego brzucha to tylko podwojnego!!!!! Strasznie sie ciesze!!!!!! Super bombowo!
@burczuś super, ze jest nadzieja, jak lekarz podpasuje to i zyc sie chce i nawet odchudzanie jakos lepiej idzie :D

Moje dziewuchi odlaczyli od respiratora, Gajka od wczoraj dzielnie walczy na cepapie, Igusia od dzisiejszego przedpoludnia. Poza tym, ze jest mnostwo innych przeciwnosci z ktorymi musza wcaly czas walczyc, to i tak moliwy krok z tym oddychaniem. Tylko na oddziale dalej kwarantanna i tak straaaaaaaaasznie do nich tesknie ;( i z tym sobie troche nie radze ;(

Asia piękne imiona !
To waleczne dziewczyny po mamie :)
Mogę sobie tylko wyobrazić jak jest Ci jest ciężko nie moc zobaczyć te Skarby:(
Trzymaj się Kochana !
 
reklama
@Kitki - tak wiem, ze w ciąży się generalnie nie bierze Dostinexu ale znam przypadki co brały do np 5-6 tc. Niemniej, ja prolaktyne na czczo mam zawsze w normie, myślałam z endo o Dostinexie w sytuacji jeśli może po obciążeniu miałabym wysoka, aczkolwiek i endo i gin mówili mi, ze po obciążeniu już się nie bada. Dał mi chyba ten Dostinex dla św. spokoju [emoji4] no ale nie zdarzyłam go zacząć brać [emoji4] Dziekuje :*

@Kitki A pisząc o dużych dawkach proga jakie masz na myśli??? :))

@justkaki - nie dziekuje :)))
 
Ostatnia edycja:
Do góry