reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
kurcze serio ? fakt zaraz po cb zaczelam brac :( ale ze co teraz ? mam odstawic ? czy brac dalej :(
nigdy wczesniej nie mialam takich plamien :(
Ja bym brała dalej ładnie reguluje gospodarkę hormonalną to 1@ po poronieniu? moze druga pojdzie ze zdwojoną siłą może nie było owu i słabe endo nie było co sie złuszczać dlatego takie krwawienia plamienia
 
Ja bym brała dalej ładnie reguluje gospodarkę hormonalną to 1@ po poronieniu? moze druga pojdzie ze zdwojoną siłą może nie było owu i słabe endo nie było co sie złuszczać dlatego takie krwawienia plamienia
no wlansie nie mam pproblemu z endometrium :( w 13dc mialam nawet 15mm nawet a to jest 2 @ po poronieniu :( i to juz 2 wlasnie z takim przedluzonym krwawieniem :( od ostatniej ciazy 4 lata temu mam dosyc skape miesiaczki 3 dni i koniec na koniec a teraz 3 dni krwawienia + 4 / 5dni plamienia :( ovu raczej bylo bo mialam usg i badalam progesteron po owu moze za duzy nie byl ale wskazuje ze owu byla
 
@Paula919191 w badaniu prolaktyny obok dnia cyklu wazne jest by sie dobrze wyspac, nie cwiczyc, nie przemeczac sie nie uprawiac sexu, nie stresowac sie dzien przed badaniem, bo inaczej wynik wychodzi zafalszowany, czyli podniesiony. Jesli realnie jest wyzszy niz norma dostajesz leki na zbicie prolaktyny
 
@Paula919191 w badaniu prolaktyny obok dnia cyklu wazne jest by sie dobrze wyspac, nie cwiczyc, nie przemeczac sie nie uprawiac sexu, nie stresowac sie dzien przed badaniem, bo inaczej wynik wychodzi zafalszowany, czyli podniesiony. Jesli realnie jest wyzszy niz norma dostajesz leki na zbicie prolaktyny
Tu akurat wszystko było dopilnowane, przygotowałam się jak należy więc to chyba nie jest zafałszowany wynik. No nic jutro lekarz na szczęście :)
 
Dziewczyny co wy bierzecie oprócz sterydów , heparyny , acard i progesteronu , folika ?

I czy któraś z was była cała ciąże na chorobowym ?
 
Dziewczyny co wy bierzecie oprócz sterydów , heparyny , acard i progesteronu , folika ?

I czy któraś z was była cała ciąże na chorobowym ?

Ja biorę tak jak w sygnaturce:
Leki (w IV ciąży): Letrox 112,5 mg, Molekin D3 4000. j., Siofor 3x500, Femibion co drugi dzień, accard 75mg na noc, B-complex metylowane co drugi dzień, Encorton 10mg, Clexane 0,6, Luteina dopochwowo 2x2, Duphaston 2x1, Omega med DHA.

Mi tak szaleją cukry, że myślę powoli o L4... w domu (mialam teraz w pon i wt urlop) jakos latwiej bylo planowac posilki i zapanowac nad cukrami. W pracy dzis mam po posilkach ciagle ponad norme :( chociaz na czczo bylo ok, a wczesniej mialam pare razy wyzej w weekend... ale myślę, że praca siedząca robi swoje, w domu się więcej jednak ruszałam, a tu - masakra...

@ovli22 a kiedy masz wizytę?
 
reklama
Dziewczyny co wy bierzecie oprócz sterydów , heparyny , acard i progesteronu , folika ?

I czy któraś z was była cała ciąże na chorobowym ?
Ja bylam cała ciążę na l4
Ja oprócz tego co napisałaś bralam Wit D, Prenatal uno / duo dodatkowo dha tak żeby mieć dawkę ok 1000 na dzień, leki na ciśnienie, do 12tc metformine, magnez i pptas
 
Do góry