reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Porzeczka1234 był w poradni przy najlepszym szpitalu jeśli chodzi Poznań. Także najwidoczniej jak szyjka się nie skraca i skurcze to typowe nie są. Stwierdzili że na razie nie ma potrzeby. W razie co mąż mnie zawiezie na IP jakby się coś działo.
 
reklama
@Destino - [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

@Porzeczka1234 - zwykle przysypiam noc bez wstawania na siku, może z 2-3 noce były co się obudziłam i szlam, a tak śpię cała noc :) Dziekuje[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

@roki_1991 - :)


Jestem po wizycie[emoji7][emoji7][emoji7]
Dzidzik rośnie![emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Wg usg 6+5, wg om 7+2.
Gin kazał się ta różnica nie przejmować.
CRL - 0,82 cm
YS - 0,48 cm
GS - 1,71 cm
FHR + (131 bmp)
[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Głupi bo puścił mi bicie serduszka a nie powinien ale pięknie biło!:))))
+ zrobił mi dziś posiew, a na wyniki mówił ze są ok![emoji7]

Jedynie co to gadał ze bez sensu badam ddimery bo one i tak będą rosnąć... [emoji29] suchar, ale już nie dyskutowałam. Powiedziałam, ze koleżanki mi zaproponowały żebym zbadala i tyle.
 
Dziewczynki kochane moje szczęście już na świecie,urodził się o 21:15 w nasza 3 rocznice ślubu [emoji173] jest idealny, mimo ze była cc wiem ze dla niego warto było! [emoji173] p.s. Dodałam zdj na zamknięty ;*
Gratuluję kochana! Super że już masz swój skarb ze sobą. Szkoda że nie mam wglądu do zdjęć bobaski, tak uwielbiam patrzeć na małe cuda!

Uuuups to oznacza że teraz moja kolej[emoji38]
 
@Marthi spokojnie, jeski krociutko puscil serduszko nic sie nie stalo. Ja zawsze od samego poczatku sluchalam, tylko krociutko. A ddimery badac trzeba ale z glowa. Normalne, ze rosna, ale moga rosnac za szybko i to trzeba kontrolowac.
Ciesze sie, ze wizyta w miare udana. A roznice nadgoni zobaczysz. Teraz za maly i ciezko o dobre wymiary

@marzycielka81 jesli ip to tylko na polnej. Tydzien przede mna ur marcowa mama synka tez w 26tc, chlopiec bez szwanku wyszedl. To rewelacyjny szpital. Najlepsza opieka dla wczesniakow i mamy.

@plastulinka to popatrz, juz nie takie bobaski
IMG_20190608_124557.jpg
IMG_20190606_124859.jpg
IMG_20190605_043226.jpg
IMG_20190603_153754.jpg
IMG_20190529_173138.jpg
 
@Marthi spokojnie, jeski krociutko puscil serduszko nic sie nie stalo. Ja zawsze od samego poczatku sluchalam, tylko krociutko. A ddimery badac trzeba ale z glowa. Normalne, ze rosna, ale moga rosnac za szybko i to trzeba kontrolowac.
Ciesze sie, ze wizyta w miare udana. A roznice nadgoni zobaczysz. Teraz za maly i ciezko o dobre wymiary

@marzycielka81 jesli ip to tylko na polnej. Tydzien przede mna ur marcowa mama synka tez w 26tc, chlopiec bez szwanku wyszedl. To rewelacyjny szpital. Najlepsza opieka dla wczesniakow i mamy.

@plastulinka to popatrz, juz nie takie bobaskiZobacz załącznik 987754Zobacz załącznik 987755Zobacz załącznik 987756Zobacz załącznik 987757Zobacz załącznik 987758
Boziuuuu! Przesłodkości! Helenka jaka uśmiechnięta[emoji7][emoji7][emoji7] można się zakochać!
 
reklama
@Destino - tak, puścił krótko, max 10 sekund, myśle, ze nawet krócej. Co do wymiarów, oby nadgonił/nadgonila:) Zobaczymy, co w sobotę powie druga gin.
śliczne dzieciaczki[emoji7][emoji8]

@marzycielka81 - a chodzisz na polna do jakiegoś gina na NFZ tez?

@ovli22 - piękna beta i progesteron! :) zrób powtórkę jeszcze po 48h!
 
Do góry