reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Nadzieja2018 ja polecam homeopatie, ale dobrze mieć dobrego homeopate. Mi b. Pomogła, choć oczywiście zdania są podzielone.

@babydust powodzenia :**
A jak mozesz podziel sie wiecej na temat tej homeopatii ? moja akupunkturzystka jest tez homeopata ... heh ciekawe czy sa jakies granulki na dobra implantacje ;) ;P
ja mam do konca tyg zabiegi aku gdzie nakłuwa mi punkty przeciw poronieniom ... ale ten newralgiczny czas u mnie 16-18dpo gdy beta zawsze przestawala rosnac to weekend :( :( i wtedy zabiegow nie mam :(
 
Smutno się troszkę zrobiło.

Ja tylko się chciałam pochwalić, ciaza juz uznana za donoszona. Data cc 20.8. Odliczam dni :)
A na kiedy masz termin ? Ja mam na 17.08 a cc pewnie tak 5-10 sierpnia tak myśle. Ostatnie dni to był taki stres.... Mała się nie ruszała w ogóle, myśle ze przyczyna było relanium które mi zapisano. Odstawiłam i dziś ruchy wróciły. Nie wiedziałam ze relanium tez ,, usypia” dziecko. To ja dziękuje za brak takich informacji od lekarza który mi przepisał :( znowu problemy przez to ze nie brałam tego co przepisał Malina tylko się posłuchałam moich lekarzy.

@babydust trzymamy mocno kciuki ❤️
@Porzeczka1234 a to jesteś gdzieś blisko mnie ;) Widzialam, że @burczuś tez szaleje nad morzem :) a ja tak blisko mieszkam a widziałam w tum roku morze dwa razy ;) a 12 km rylko mam...

Czytam wszystko co piszecie dziewczyny.... tak mi przykro, ze tyle z Was jescze walczy... ile to treZba mieć siły..... ale wiem ze gdyby mi się znowu nie udało ( na początkowym etapie) to tez bym walczyła. Gdybym straciła teraz to nie wiem co by ze mną było.

Jak czytam te wszystkie posty to zawsze mam wrażenie ze Ci nasi faceci są za mało przebadani. U nas Malina jasno powiedział ze moje choroby nie sprzyjają na dalszym etapie, a poronienia które miałam to raczej z winy plemników... a raczje przeciwciał
 
A na kiedy masz termin ? Ja mam na 17.08 a cc pewnie tak 5-10 sierpnia tak myśle. Ostatnie dni to był taki stres.... Mała się nie ruszała w ogóle, myśle ze przyczyna było relanium które mi zapisano. Odstawiłam i dziś ruchy wróciły. Nie wiedziałam ze relanium tez ,, usypia” dziecko. To ja dziękuje za brak takich informacji od lekarza który mi przepisał :( znowu problemy przez to ze nie brałam tego co przepisał Malina tylko się posłuchałam moich lekarzy.

@babydust trzymamy mocno kciuki [emoji3590]
@Porzeczka1234 a to jesteś gdzieś blisko mnie ;) Widzialam, że @burczuś tez szaleje nad morzem :) a ja tak blisko mieszkam a widziałam w tum roku morze dwa razy ;) a 12 km rylko mam...

Czytam wszystko co piszecie dziewczyny.... tak mi przykro, ze tyle z Was jescze walczy... ile to treZba mieć siły..... ale wiem ze gdyby mi się znowu nie udało ( na początkowym etapie) to tez bym walczyła. Gdybym straciła teraz to nie wiem co by ze mną było.

Jak czytam te wszystkie posty to zawsze mam wrażenie ze Ci nasi faceci są za mało przebadani. U nas Malina jasno powiedział ze moje choroby nie sprzyjają na dalszym etapie, a poronienia które miałam to raczej z winy plemników... a raczje przeciwciał
Termin na 27.08. Może i by ciut wcześniej było ale u nas wtorki i czwartki operacyjne te planowane. Ale tam wychodzi zaś długi weekend bo święto będzie więc został 20. Chyba że coś wcześniej się zacznie to wiadomo.

Mi też się wydaje że u nas przyczyna była w nasieniu, choć nikt tego oficjalnie nie powiedział ale to wlasnie po kuracji męża zaskoczyło.
 
@justkaki a na jakim etapie u Ciebie poroni9enia? @olaa90 a mnie nic nie mowil o mezu moze dlatego ze mamy jedno dziecko?? U mnie tezinny etap ciazy konczyly sie . Nie wiem sam czy robic czy nie Przybycien nic nie mowil o mezu ale ja wolalabym
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry