reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej kochana! Super ze już ruszyliście z tematem! :) zobaczysz ze zleci moment i bedzie zielone światło! :) histero robisz w Łodzi? Ja tam byłam na histero i oddział profesora to bajka, jak prywatna klinika, fajny personel, wszystko po remoncie itp.
To prawda, czas leci jak szalony! A teraz to już wgl zleci. Jak wszystko pójdzie dobrze to 19.03 mam się zjawić w szpitalu, dokładnie l w Łodzi u Prof. Jest to mały problem, bo dodatkowy wyjazd ale mam nadzieję, że w pracy jakoś się ułoży i będę mogła spokojnie pojechać. Druga sprawa muszę koniecznie zadzwonić i jeszcze podpytać się czy wynik będzie do tego 30.03, a nawet wcześniej bo 30.03 to poniedziałek i wtedy mamy mieć szczepienia.
 
reklama
To prawda, czas leci jak szalony! A teraz to już wgl zleci. Jak wszystko pójdzie dobrze to 19.03 mam się zjawić w szpitalu, dokładnie l w Łodzi u Prof. Jest to mały problem, bo dodatkowy wyjazd ale mam nadzieję, że w pracy jakoś się ułoży i będę mogła spokojnie pojechać. Druga sprawa muszę koniecznie zadzwonić i jeszcze podpytać się czy wynik będzie do tego 30.03, a nawet wcześniej bo 30.03 to poniedziałek i wtedy mamy mieć szczepienia.
Ooo no to u Was ekspresem to idzie :D super! Powinny być te wyniki bo chyba po 3 tyg jakoś te wyniki są :) u Was fajnie ze od razu szczepienia bo my mieliśmy przed szczepieniami jeszcze jedną konsultację wiec czasowo wyszło dluzej :)
 
Ooo no to u Was ekspresem to idzie :D super! Powinny być te wyniki bo chyba po 3 tyg jakoś te wyniki są :) u Was fajnie ze od razu szczepienia bo my mieliśmy przed szczepieniami jeszcze jedną konsultację wiec czasowo wyszło dluzej :)
A wiesz jak z wynikiem po badaniu histero? Bo mam 20.03 zabieg, a 30.03 już wizytę u Prof 🙈
Zadzwoniłam tam do szpitala i jakiś nie miły facet odebrał i powiedział, że dowiem się w szpitalu kiedy będą wyniki.. Jak ja muszę wiedzieć żeby w pracy załatwić wolne eh 😑
 
Ja jestem z Katowic.
Dr Horak bardzo polecany, wiem ze wielu dziewvzynom pomógł. Do mnie jednak nie "przemowil ". Jak do niego trafiłam to nie bylam ciezkim przypadkiem. Bo tylko staralam się 2 lata o ciaze. Wiec mysle że to dlatego. Jakbyn trafila po dwoch poronieniach to mysle że nasza wspolpraca byłaby inna ;)

Dr Janosz - dla mnie wybawieniem byla. Psychologiem i ginekologiem jednym. Dala mi ogromne wsparcie za co jestem wdzieczna. Juz przyjmuje w Angeliusie w wybrane dni i w swojej nowej przychodni zalozonej z mezem w Rudzie Slaskiej. MED-SILESIA. Chodzilam do niej do czasu jak miala rodzic. Urodzila syna i po miesiavu już przyjmuje. W tym czasie przeoisana zostalam do jej męża ;) dr Bodzka. I tam zostało.
Mnie uratowała dr Janosz. Moze czasem za duzo ja chwalę, ale moim zdaniem to dobra lekarka, ktora troszczy sie o pacjenta. Rozmawia z nim, tłumaczy, współczuję i uklada plan pracy. Jest otwarta na propozycje. ;) ale jak kazdy lekarz zna innych lekarzy i wszystko tez jest napredzane kasa. ;) przyjmowalam wlewy ktore można bylo brać w domu a mnie namawoala abym robila w klinice. Wtedy czułam się bezpieczniej pod okiem poelegniarek ale jakby powiedziala że można w domu to pewnie bym tak zrobiła.

Dr Bodzek- przyjmuje w Rudzie Slaksiej w swoim gabinecie i w Angeliusie w Katowicach. Fajny czlowiek. Widac że ostatnio zapracowany. Dobrze wykonuje badaniam. Nie jest tak opiekunczy jak de Janosz, ale to mężczyzna. Inaczej podchodzi do pewnych rzeczy. ;) maja tam świetny sprzet.
@Charlotte21 masz może numer do tej kliniki? Bo mam tam wizytę w środę i chciałam potwierdzic, a numer zapodziałam:/
@Oczekujaca123 dziekuję,że pytasz. zaglądam tu,ale mój zapał do porad zmalał:) No robimy ostatnie podejście do dziecka. Uda się to super. jak nie-to też super:) Mamy córke i tym sie ratuję;)
 
@Charlotte21 masz może numer do tej kliniki? Bo mam tam wizytę w środę i chciałam potwierdzic, a numer zapodziałam:/
@Oczekujaca123 dziekuję,że pytasz. zaglądam tu,ale mój zapał do porad zmalał:) No robimy ostatnie podejście do dziecka. Uda się to super. jak nie-to też super:) Mamy córke i tym sie ratuję;)
A chodzi o med silesia ? ;) jezeli tak to dziewczyny dzien wczesniej piszą SMS o potwierdzenie wizyty. Ale telefon do rejestracji to 513 344 399
 

Załączniki

  • 20200302_122627.jpg
    20200302_122627.jpg
    3,9 MB · Wyświetleń: 64
@Charlotte21 masz może numer do tej kliniki? Bo mam tam wizytę w środę i chciałam potwierdzic, a numer zapodziałam:/
@Oczekujaca123 dziekuję,że pytasz. zaglądam tu,ale mój zapał do porad zmalał:) No robimy ostatnie podejście do dziecka. Uda się to super. jak nie-to też super:) Mamy córke i tym sie ratuję;)
W takim razie trzymam kciuki. :)
Lekarza masz dobrego, więc mam nadzieję, że się uda.
Takie podejście na pewno też pomoże, bo jednak jakoś im mniej się spinamy tym bardziej nam wychodzi. Przynajmniej u mnie ;)
 
reklama
Do góry