reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Charlotte21 masz może numer do tej kliniki? Bo mam tam wizytę w środę i chciałam potwierdzic, a numer zapodziałam:/
@Oczekujaca123 dziekuję,że pytasz. zaglądam tu,ale mój zapał do porad zmalał:) No robimy ostatnie podejście do dziecka. Uda się to super. jak nie-to też super:) Mamy córke i tym sie ratuję;)
@burczuś - trzymam mocno kciuki. Moja córka tez bardzo pragnęła rodzenstwa wiec wiem jakie to uczucie gdy chcesz a nie wychodzi. U nas wyszlo jak mi powiedzieli ze bez szans, ze z takimi wynikami prl i guzem przysadki to cud ze w ogole mam @ a w ciążę to nie zajde choćbym na glowie stawała.
Odpuscilismy zupełnie, wyjechalismy z córką na wakacje...i wróciliśmy juz w 4 [emoji6] za miesiac ten cud kończy 4 lata[emoji173]
Córka znów mowi ze chce rodzenstwo, tym razem siostrzyczke [emoji85] jeszcze nie wie ze jestem w ciąży i jak sie uda to dowie sie napewno dopiero po I trym. Ale jakos nie wierzę w to wszystko
 
reklama
Dziewczyny trochę się poschizowalam... jestem po lyzeczkowaniu czy to normalne, ze pierwsza @ jest bardzo bolesna ? Wcześniej nie miałam takich problemów :/ nie byłam jeszcze na kontroli, dalej czekam na wynik histo...
 
Ja Po porodzie w 23tc miałam lyzeczkowanie, pierwsza @była tak bolesna, że pojechałam na IP myśleć, że coś jest nie tak... Ale wszystko było ok...
Dziewczyny trochę się poschizowalam... jestem po lyzeczkowaniu czy to normalne, ze pierwsza @ jest bardzo bolesna ? Wcześniej nie miałam takich problemów :/ nie byłam jeszcze na kontroli, dalej czekam na wynik histo...
 
@Kitki jak fajnie się czyta takie opowieści :) Ale od razu nachodzi myśl-to się udaje i zdarza innym...nie mnie;) Prawda jest też taka,że czuję się już "za stara" na dziecko. Na malutkie dziecko:) Ale jeszcze raz dam sobie, nam szansę :) Ale to już jest ostatni raz.
Trzymam kciuki za obecna Twoją ciążę:*
@ovli22 a bo my tu czekamy na pozytywne wieści od Ciebie:)
pozdrawiam starą gwardię;*
 
@Kitki jak fajnie się czyta takie opowieści :) Ale od razu nachodzi myśl-to się udaje i zdarza innym...nie mnie;) Prawda jest też taka,że czuję się już "za stara" na dziecko. Na malutkie dziecko:) Ale jeszcze raz dam sobie, nam szansę :) Ale to już jest ostatni raz.
Trzymam kciuki za obecna Twoją ciążę:*
@ovli22 a bo my tu czekamy na pozytywne wieści od Ciebie:)
pozdrawiam starą gwardię;*
@burczuś ja mam 40 lat i teraz ta mysl o ciąży tez mnie przeraża. Tez czuje, ze to juz za późno. Co innego jak ktos nie ma wcale dzieci to wiadomo, bardzo chce i walczy ale jak juz masz 1 a tym bardziej 2 to nie masz ciśnienia. Co ma byc to będzie
 
Ale wynik hist pat nic nie wnosi do szczepień ;)
Kurde to może źle zrozumialam Prof, bo powiedział, że mam zadzwonić z 3 dni przed wizytą i zapytać czy są już wyniki 🤷🏼‍♀️ a tydzień wcześniej czy są wyniki z badań które robiliśmy 27.02. Dobra nic nie zmieniam, podpytam jak będę w szpitalu albo po zabiegu zadzwonię 🤦🏼‍♀️
Za dużo emocji było na wizycie i może coś pokręciłam 🤭
 
reklama
Kurde to może źle zrozumialam Prof, bo powiedział, że mam zadzwonić z 3 dni przed wizytą i zapytać czy są już wyniki 🤷🏼‍♀️ a tydzień wcześniej czy są wyniki z badań które robiliśmy 27.02. Dobra nic nie zmieniam, podpytam jak będę w szpitalu albo po zabiegu zadzwonię 🤦🏼‍♀️
Za dużo emocji było na wizycie i może coś pokręciłam 🤭
Masz zadzwonić czy są wyniki kwalifikujące was do szczepień czyli te z krwi :) a nie hist pat po histeroskopii :)
 
Do góry