reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Kitki kochana wspieram Cię słowem bo tylko tyle mogę te kilka dni po zabiegu i dla mnie było bardzo bardzo trudne. Masz 2 szkraby twoje szczęścia niech to ukoi twoje serduszko i smutki. Ściskam Cię mocno

@Wikunia7 Boże jak to zleciało już 24 tydzień
Co do siary tak to możliwe . Ja jak nacisnełam pierś to od ok 26-30 tydzień nie pamiętam dokładnie też tak miałam
 
reklama
Dziewczyny czy to możliwe że już, w 24 tyg pojawia mi się siara z sutkow? Mam taką przezroczysta wydzielinę czasem na bieliźnie ale jak patrzę to z sutkow nic nie leci tylko czasem czuje,ze są wilgotne ale jak dotykam są normalne
Pewnie, ja już pamiętam że od połowy poprzedniej ciąży budziłam się zalana.. czasem miałam pół koszulki 😉 Także jak najbardziej możliwe..
 
Wikunia, mi siara pojawiła się już w 17 tyg. Około 30 to już bez wkładek do biustonosza na noc nie dało rady bo budziłam się całą mokrą piżamą.
Jak szybko mi ta Twoja Ciąża mija! Trzymam za Was mocno kciuki!
 
Wikunia, mi siara pojawiła się już w 17 tyg. Około 30 to już bez wkładek do biustonosza na noc nie dało rady bo budziłam się całą mokrą piżamą.
Jak szybko mi ta Twoja Ciąża mija! Trzymam za Was mocno kciuki!
Ja też mam wrażenie, że czyjeś ciąże tak mega szybko lecą, tylko wlasna się wlecze 😉
 
Dziewczyny czy to możliwe że już, w 24 tyg pojawia mi się siara z sutkow? Mam taką przezroczysta wydzielinę czasem na bieliźnie ale jak patrzę to z sutkow nic nie leci tylko czasem czuje,ze są wilgotne ale jak dotykam są normalne
@Wikunia7 możliwe że siara ja nie mialam dużych wyplywów ale jak ściśniesz delikatnie sutek to w szczelinkach pojawia sie siara i ma bardzo specyficzny zapach ❤ pierwszy raz to pewnie ni czuhesz zapachu specyficznego po porodzie zobaczysz jak pachnie mleko zapachy podobne😊
 
reklama
Cześć dziewczyny czy któraś z was miała mocno podwyższone TNF alfa - czynnik martwicy nowotworu? Przed szczepieniami miałam już podwyższony a teraz po szczepieniach mam jeszcze wyższy tj. 3.779 a norma jest do 1.376,6. Mlr wyszedł mi 23,2% po szczepieniach także muszę być doszczepiona niestety laboratorium w Łodzi jest zamknięte w związku z czym szczepienia się nie odbywają także jestem dopiero zapisana na 15.04 na doszczepienie pod warunkiem ze do tego czasu otworzą lab. Profesor Malinowski rozpisał mi już zalecenia i w nowym cyklu możemy zacząć starania ale zastanawiam się o co chodzi z tym TNF ? Dostałam na to leki także od 24 dnia tego jeszcze cyklu mam zacząć brać ACCOFIL 30 mln po pół ampułki dziennie podskórnie i gdy będzie brak ciąży to odłożyć a w tym cyklu już wiadomo ze będzie brak bo jeszcze w tym nie mamy się starać dlatego ze mąż ma brać sterydy od 4 dnia mojego cyklu do 13 dnia dlatego w tym cyklu już nie zdążył i mamy ten cykl odpuścić. Czy która z was miała może ten lek ACCOFIL?
 
Do góry