reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Tak ja miałam CC 38+4 brałam insulinę i moja dr stwierdziła , że te kilka dni dla dziecka nie ma znaczenia bo nadrobi tu po tej stronie wagę a najważniejsze żeby żywa była i ja podzielałam jej zdanie. Patyka się nie bój tzn tego pobierania ja miałam przez nos no troszkę nieprzyjemne ale w skali 1/10 dyskomfort 2.

@roki_1991 2 miesiące ja się pytam kiedy to zleciało [emoji3][emoji3][emoji3]
No moja ginka mówiła że do 38 rozwiążemy ciąże. Miałaś na noc insuline czy też do posiłków?, Ja mam od kilku dni na noc 4j. I tak te cukry w górnej normie..
 
reklama
No moja ginka mówiła że do 38 rozwiążemy ciąże. Miałaś na noc insuline czy też do posiłków?, Ja mam od kilku dni na noc 4j. I tak te cukry w górnej normie..
Ja miałam tylko na noc w 9 miesiącu 9 j zaczynałam od 2-3 j już nie pamiętam dokładnie.Ja miałam problem z cukrami na czczo. Jak glodowałam to bylo ok jak jadłam żeby się najeść ale bez szaleństw żadnych to cukry na czczo szybowały. U mnie po posiłkach cukier zawsze ok nawet po pierogach ja mogłam się najeść ale nie objadać bo wtedy szaleństwo cukru. Ja żałuję , że brałam metformine tak długo bo do 25 tygodnia ciąży później od 28 insulinę. Uważam , że moja Ola to z tej mety taka strasznie chuda. Jesli miałabym ten rozum co teraz w ciąży to bym po prostu brała do 16 tygodnia metę a później insulinę. No nic czasu nie cofnę.
Trzymam mocno kciuki za córeczkę wszystko będzie dobrze zobsczysz
 
Ja miałam tylko na noc w 9 miesiącu 9 j zaczynałam od 2-3 j już nie pamiętam dokładnie.Ja miałam problem z cukrami na czczo. Jak glodowałam to bylo ok jak jadłam żeby się najeść ale bez szaleństw żadnych to cukry na czczo szybowały. U mnie po posiłkach cukier zawsze ok nawet po pierogach ja mogłam się najeść ale nie objadać bo wtedy szaleństwo cukru. Ja żałuję , że brałam metformine tak długo bo do 25 tygodnia ciąży później od 28 insulinę. Uważam , że moja Ola to z tej mety taka strasznie chuda. Jesli miałabym ten rozum co teraz w ciąży to bym po prostu brała do 16 tygodnia metę a później insulinę. No nic czasu nie cofnę.
Trzymam mocno kciuki za córeczkę wszystko będzie dobrze zobsczysz
Dzięki :) ja też mam tylko problem na czczo ale tezeba walczyć dalej.. Po posiłkach czasem też się zdarzy przekroczenie np dziś po połowie bułki ciemnej z piekarni ( na ogół piekę sobie chleb). Ja raczej nie głoduje, muszę jeść bo sucha jestem jak patyk tylko brzuch piłka, ludzie mówią że znikam... :) Nawet obrączkę i pierścionki ściągnęłam bo palce chude i mogę zgubić.
 
Tak ja miałam CC 38+4 brałam insulinę i moja dr stwierdziła , że te kilka dni dla dziecka nie ma znaczenia bo nadrobi tu po tej stronie wagę a najważniejsze żeby żywa była i ja podzielałam jej zdanie. Patyka się nie bój tzn tego pobierania ja miałam przez nos no troszkę nieprzyjemne ale w skali 1/10 dyskomfort 2.

@roki_1991 2 miesiące ja się pytam kiedy to zleciało 😀😀😀
Wiesz, cudze ciaze lecą szybko :) jutro będzie 30+0 wiec juz całkiem daleko, ale mi osobiście się dłuży ;)
 
Dziewczyny jak mam agresywny układ immunologiczny i biorę encortolon przed owu, żeby go obniżyć to jak biorę dodatkowe witaminy to się czasem nie gryzie?
 
reklama
Mam pytanko do doświadczonych mamusiek ;) chodzi mi o heparyne w ciąży. Koleżanka bierze 0.8 i lekarz mówił jej ze przed porodem ma zejs z dawki do 0.4 o w połogu tez brać 0.4. Czy któraś się z tym spotkała? Ma aps w ciąży....
@Destino @Porzeczka1234 pomożecie jakoś? Co myślicie na ten temat? Obiecałam Obiecałam rozeznać w temacie ;)
 
Do góry