reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dokładnie, ja po jednej stracie szukałam przyczyn. Nie do końca są jasne, jednak mając zaufanie do lekarza, biorąc leki od cyklu potem pozytywnego testu musi się udać. Czyli dużo z Was bierze encorton i neoparin razem?
Minimum 90% dziewczyn tutaj donosiła na tym zestawie :)
 
reklama
Tak okazały się błędne, dlatego powtórzyłam jeszcze raz. Wyobraźcie sobie, ze nawet jak robiłam za 1-wszym razem rozmrozili próbkę do antykoagulanta. Musiałam ponowić. Potem ok te przeciwciala
Też miałam przeboje z antykoagulantem. Najpierw w punkcie pobrań mnie odesłali, że to musi być od razu do labu dane (mimo że kiedyś mi pobrali i wynik dostalam). Potem w tym labie pani nie wiedziała, która wersje badania. A następnego dnia zadzwoniła, że mam znowu przyjść, bo podobno skrzeplo. Ja akurat mam wynik dodatni, więc muszę powtarzać i takie pielgrzymki są jednak meczace.
 

witajcie. Jestem po nieudanym FET z blastka 5.1.1. Czy ktoras z Was po zapoznaniu sie z moim wynikiem cba moze wskazac czy juz teraz jest niezbedna konsultacja immunologiczna? Co procz cba nalezaloby zrobic dodatkowo. ANA oraz ASA, antygenom jajnika mam ujemne. Jestem po covidzie, choruje na hashi....
😥
 
Też miałam przeboje z antykoagulantem. Najpierw w punkcie pobrań mnie odesłali, że to musi być od razu do labu dane (mimo że kiedyś mi pobrali i wynik dostalam). Potem w tym labie pani nie wiedziała, która wersje badania. A następnego dnia zadzwoniła, że mam znowu przyjść, bo podobno skrzeplo. Ja akurat mam wynik dodatni, więc muszę powtarzać i takie pielgrzymki są jednak meczace.
Dziekuje za wiadomość. Ja robiłam antykoagulant dwokrotnie. Raz próbka się rozmroziła 🤦‍♀️ A ponownie jak robiłam wyniki wyszedł 39(norma40) antykoagulant l1.
Teraz zaczęłam w tym miesiącu działania z encortonem, acard itd
Zobaczymy co przyniesie ten czerwiec 🙂 od pozytywnego testu ginekolog powiedział, ze może przepisać mi neoparin, ale nie jest co do tego przekonany, bo na 100% przesłanek nie ma. Lepiej jednak włączyć leczenie (skoro to nie wplywa negatywnie na płód) niż stracić jak w moim przypadku w 9tc. Krwiak potem mały przyrost zarodka itd.
 
Dziekuje za wiadomość. Ja robiłam antykoagulant dwokrotnie. Raz próbka się rozmroziła [emoji2356] A ponownie jak robiłam wyniki wyszedł 39(norma40) antykoagulant l1.
Teraz zaczęłam w tym miesiącu działania z encortonem, acard itd
Zobaczymy co przyniesie ten czerwiec [emoji846] od pozytywnego testu ginekolog powiedział, ze może przepisać mi neoparin, ale nie jest co do tego przekonany, bo na 100% przesłanek nie ma. Lepiej jednak włączyć leczenie (skoro to nie wplywa negatywnie na płód) niż stracić jak w moim przypadku w 9tc. Krwiak potem mały przyrost zarodka itd.

A możesz wrzucic tutaj cały swój wynik toczniowy?
 
reklama
Hej dziewczyny :) Czy Wam też tak strasznie lecą włosy po encortonie?
mam 2 x 1 po 5mg i teraz mam zwiększyć do 3x1, ale włosy wychodzą na maksa i to z cebulkami :/ Wiem, że nie powinnam, ale zastanawiam się nad odstawieniem, bo boję się, że zostanę łysa (już wcześniej miałam mało i cienkich). Brałyście może metypred jako zamiennik? Podobno działa tak samo, nie ma tyle ubocznych, ale moja lekarka nie ma z nim doświadczenia czy w przypadku starań zadziała tak jak encorton.
Ile miałyście wlewów intralipidu? Mam teraz czwarty i lekarka mówi, że dopiero teraz zacznie działać, ale nie wiem czy to już nie naciąganie
Ja mam 1x5mg ale mam zwiększyć 2x5mg
Tez się obawiam, ale bierzesz rano i wieczorem czy od razu 2tabletki?
 
Do góry