reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Słonko, co u ciebie?

póki co wszystko dobrze. To jest dopiero 7 tydzień, ale rozwija się prawidłowo ( a nawet szybciej) . Wcześniejsze straty własnie były na przełomie 7/8 głównie...dlatego trochę stresujący dla mnie moment. Czuje się dobrze, ale boję się kolejnej wizyty (w piątek) ...czy nadal będzie wszystko w porządku, czy tak jak w poprzednich ciążach wszystko się zatrzyma. Nie potrafię już podchodzić do tego, tak jak za pierwszym razem. Wcześniej miałam same zastrzyki, encorton i się nie udało. Tym razem dużo więcej leków..więc mam nadzieje,że to u mnie zadziała...
 
reklama
póki co wszystko dobrze. To jest dopiero 7 tydzień, ale rozwija się prawidłowo ( a nawet szybciej) . Wcześniejsze straty własnie były na przełomie 7/8 głównie...dlatego trochę stresujący dla mnie moment. Czuje się dobrze, ale boję się kolejnej wizyty (w piątek) ...czy nadal będzie wszystko w porządku, czy tak jak w poprzednich ciążach wszystko się zatrzyma. Nie potrafię już podchodzić do tego, tak jak za pierwszym razem. Wcześniej miałam same zastrzyki, encorton i się nie udało. Tym razem dużo więcej leków..więc mam nadzieje,że to u mnie zadziała...
Jakie dokładnie leki bierzesz?
 
Do góry