reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Do którego tygodnia go brałaś? [emoji2] wiem ze lekarz wie lepiej, ale ja się teraz obawiam ze miałam go za krótko [emoji2368] Chociaż wiem ze dziewczyny nawet biorą tylko do 8tyg, ale to w mojej głowie siedzi [emoji2]
Ja byłam wyjątkowym przypadkiem i brałam do połowy 18tc, nie znam drugiej osoby, której lekarz zleciłby tak długie branie Accofilu [emoji28]
 
Ja byłam wyjątkowym przypadkiem i brałam do połowy 18tc, nie znam drugiej osoby, której lekarz zleciłby tak długie branie Accofilu [emoji28]
Wow to serio długo! 😃 Ja czytałam pełno forów jak miałam zacząć brać i dziewczyny pisały ze brały do 12 maks. Ja jak widziałam rezultaty tego accofilu jak brałam, to byłam spokojna…a teraz trochę stres jest 😂 Chyba będę tak miała do końca drugiego trymestru. A jakie inne leki poza accofilem brałaś? Ja biorę luteinę, duphaston, heparynę i acard. Odstawiony mam tylko właśnie accofil
 

Załączniki

  • IMG_4506.jpg
    IMG_4506.jpg
    106,9 KB · Wyświetleń: 52
  • IMG_4505.jpg
    IMG_4505.jpg
    90,1 KB · Wyświetleń: 53
Wygląda na to, że masz kir bx a haplotyp neutralny. Teraz trzeba by się przyjrzeć poszczególnym kirom. Niestety w tym już nie pomogę. Kir bx jest bardzo dobrym kirem. Poza tym moim zdaniem nie ma co się tak kirami przejmować. Ja mam niby gorszy aa , a mam 2 dzieci naturalnie i bez accofilu. O tym jednak zdecyduje lekarz prowadzacy
 
Wygląda na to, że masz kir bx a haplotyp neutralny. Teraz trzeba by się przyjrzeć poszczególnym kirom. Niestety w tym już nie pomogę. Kir bx jest bardzo dobrym kirem. Poza tym moim zdaniem nie ma co się tak kirami przejmować. Ja mam niby gorszy aa , a mam 2 dzieci naturalnie i bez accofilu. O tym jednak zdecyduje lekarz prowadzacy
myśle ze u mnie problem w cytokinach . Ogółem od dobrych 5 lat nie choruje , kiedyś to dwa razy w roku opryszczka i angina a teraz nic. Muszę tez o tym powiedzieć lekarzowi
 
reklama
myśle ze u mnie problem w cytokinach . Ogółem od dobrych 5 lat nie choruje , kiedyś to dwa razy w roku opryszczka i angina a teraz nic. Muszę tez o tym powiedzieć lekarzowi
U mnie problem leżał we właśnie KIRach ale ja mam AA i dużo mam nieobecnych tych które ważne są w utrzymaniu ciąży, przed tym badaniem trzy ciąże poroniłam 6-8tydzien zawsze. Zostało mi ostatnie badanie KIR i właśnie ono wyszło złe, teraz brałam przez cały pierwszy trymest accofil na niego i pomógł przetrwać nawet dość dobrze pierwszy trymestr 🙏 Ale teraz jest drugi, i oczywiście boje się jak to będzie 🤞 oby było dobrze
 
Do góry