reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Cześć dziewczyny :) Odebrałam dzisiaj wyniki KIR. Dobrze rozumiem, że jest ok? Daje mi do myślenia ten 2DL5...
 

Załączniki

  • Screenshot_20220126-211347_Office.jpg
    Screenshot_20220126-211347_Office.jpg
    109,1 KB · Wyświetleń: 66
Nie wiem [emoji85] po prostu napisałam, że też go nie mam. Najważniejsze są DS z tego co wiem.
Też nie mam.. a z dsów to mam tylko jeden i to ponoć nie najważniejszy bo 2ds2.
A jak podchodzicie do tych kirów?
Ja zbadałam je po poronieniu chyba już z braku pomysłów no i z zalecenia Paśnika..
A macie w planach accofil ?
Bo ja dostałam ( aczkolwiek na razie się nie staram) i mam niezły mętlik w głowie.
Pierwsza ciąża szczęśliwa, druga nie.. ale jakoś nie wydaje mi się, żeby to kiry były powodem.
Już sama nie wiem 💁
 
Witajcie :) Chciałabym się zapytać, czy mam prawidłowe Allo mlr. Mój wynik to 64,7%. Jest jedno ale... byłam wtedy w ciąży, a w zasadzie w trakcie poronienia. Zaszłam w nieplanowaną ciążę, a na termin tego badania czekaliśmy 2 miesiące i jeszcze goniło nas to, że za tydzień od wyników mamy immunologa. Czy taki wynik w poronionej ciąży jest dobry?
 
reklama
Witajcie :) Chciałabym się zapytać, czy mam prawidłowe Allo mlr. Mój wynik to 64,7%. Jest jedno ale... byłam wtedy w ciąży, a w zasadzie w trakcie poronienia. Zaszłam w nieplanowaną ciążę, a na termin tego badania czekaliśmy 2 miesiące i jeszcze goniło nas to, że za tydzień od wyników mamy immunologa. Czy taki wynik w poronionej ciąży jest dobry?
w ciąży allo mlr rośnie w naturalny sposób. To dobry wynik. Jednak nie wiesz jaki wynik masz teraz. Mógł trochę spaść.
 
Do góry