reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - lekarz

Dołączył(a)
17 Grudzień 2019
Postów
7
Cześć dziewczyny, jestem właśnie po trzecim poronieniu, szukam dobrego lekarza najlepiej z okolic Śląska, ale może być tez Wrocław, Kraków, Warszawa.
Mam już wykonany dość spory zakres badań, z którego w sumie niewiele wynika. W ostaniej ciąży brałam zastrzyki Neoparin, acard, encorton 10 mg, duphaston, niestety znów się nie udało. Zależy mi na znalezieniu lekarza, który każdy przypadek traktuje indywidualnie, a nie leci wypracowanym schematem.
 
reklama
Na wątku ciąża po poronieniu dziewczyny kogoś na pewno poleca. Tez na Poronienie nawykowe-leczenie immunologiczne. W Katowicach jest dr Janosz, ale ona sama zaraz rodzi, jednak dobre opinie ma Rez jej Maz dr bodaj Budzyk (mogłam przekręcić). No i szereg innych lekarzy -pisz tam.
 
Witajcie dziewczyny , właśnie jestem w trakcie poronienia 3 w ciągu roku :-( (2 zatrzymane 1 samoistne ) w tej ciąży stosowałam clexane duphaston i znowu się nie udało może ktoś poleci dobrego lekarza - pomorskie lub Bydgoszcz ktoś napisze od czego zacząć diagnozę jakie badania
 
Na pewno tarczyca i w kierunku zespołu antyfosfolipidowego, genetyka.
Ja korzystałam z usług poradnii patologii wczesnej ciąży przy szpitalu w moim mieście (skierowanie od lekarza). Może u Ciebie też jest?? Zawsze wtedy część badań można zrobić bezpłatnie..
 
Witajcie dziewczyny , właśnie jestem w trakcie poronienia 3 w ciągu roku :-( (2 zatrzymane 1 samoistne ) w tej ciąży stosowałam clexane duphaston i znowu się nie udało może ktoś poleci dobrego lekarza - pomorskie lub Bydgoszcz ktoś napisze od czego zacząć diagnozę jakie badania
Witam znalazłaś już lekarza ? Ten temat też mnie interesuje a Bydgoszcz nie daleko mnie Pozdrawiam
 
reklama
Do góry