reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe

Z tego co widzę nikt nie kazał Ci badać PAI a czasem tak to właśnie się objawia. U mnie po 4 poronieniach też nie znaleziono zupełnie nic poza mutacja PAI, którą ma wiele osób i nie u kazdego kończy się to tak fatalnie. Póki co jestem w trakcie 11 tc z heparyna i acardem i jeszcze jesteśmy w komplecie 😅
Zazuu pamiętasz mnie że staraczek 2021? Ja ciebie tak i gratuluję 11tc. Pozostałych tygodni ciąży życzę mega nudnych i spokojnych 😚 trzymam kciuki za każdą z dziewczyn którą poznałam na tamtym wątku.
Mój Michał ma już 20 tygodni 😉
 
reklama
Zazuu pamiętasz mnie że staraczek 2021? Ja ciebie tak i gratuluję 11tc. Pozostałych tygodni ciąży życzę mega nudnych i spokojnych 😚 trzymam kciuki za każdą z dziewczyn którą poznałam na tamtym wątku.
Mój Michał ma już 20 tygodni 😉

Wspaniałe wieści! 😍
 
Dziewczyno masz pod nosem 2 najlepszych lekarzy w Polsce zajmujących się poronieniami nawykowymi . Prof Andzej Malinowski ma prywatną praktykę koło Matki Polki na ul. Szczanickiej ordynator na oddziale ale teraz nie wiem którym i dr hab Jarosław Paśnik . Obaj przyjmują na tej samej ulicy tylko w innych miejscach.
Cała Polska do nich jeździ
 
Cześć dziewczyny :) jestem po dwóch poronieniami, 5 i 7 tydzień. Po drugim zrobiłam szereg badań i wszystkie wyszły prawidłowo po za jednym. Mam mutacje genu MTHFR C677t heterozygota.
Suplementy już zamówiłam ale lekarz kazał mi przyjmować od pozytywnego testu acard 75 (jeśli się pojawi). Czytałam ze niektórzy przyjmują już go podczas starań. Myślicie ze dobrze jest wdrożyć go już od owulacji zdać się na lekarza i czekać na dwie kreski?Po tych stratach człowiek wszystko kwestionuje :( dzięki!
 
Cześć dziewczyny :) jestem po dwóch poronieniami, 5 i 7 tydzień. Po drugim zrobiłam szereg badań i wszystkie wyszły prawidłowo po za jednym. Mam mutacje genu MTHFR C677t heterozygota.
Suplementy już zamówiłam ale lekarz kazał mi przyjmować od pozytywnego testu acard 75 (jeśli się pojawi). Czytałam ze niektórzy przyjmują już go podczas starań. Myślicie ze dobrze jest wdrożyć go już od owulacji zdać się na lekarza i czekać na dwie kreski?Po tych stratach człowiek wszystko kwestionuje :( dzięki!


Nie wiem jak Tobie lepiej, mój lekarz zdecydował, abym podczas starań bralam acard 150 a po pozytywnym tescie również heparyne
 
Acard 150 i koniecznie, gdy tylko zajdziesz w ciążę heparyne. Ja mam za sobą 3 poronienia teraz jestem w 21 TC ciąży biorę acard i heparyne póki co jest super.
 
Acard 150 i koniecznie, gdy tylko zajdziesz w ciążę heparyne. Ja mam za sobą 3 poronienia teraz jestem w 21 TC ciąży biorę acard i heparyne póki co jest super.
Nie musi brac dwóch jednocześnie. Sa kobiety, które stosują acard lub heparynę i również jest ok. Kwestia co ustali z ginekologiem.
 
Cześć dziewczyny :) jestem po dwóch poronieniami, 5 i 7 tydzień. Po drugim zrobiłam szereg badań i wszystkie wyszły prawidłowo po za jednym. Mam mutacje genu MTHFR C677t heterozygota.
Suplementy już zamówiłam ale lekarz kazał mi przyjmować od pozytywnego testu acard 75 (jeśli się pojawi). Czytałam ze niektórzy przyjmują już go podczas starań. Myślicie ze dobrze jest wdrożyć go już od owulacji zdać się na lekarza i czekać na dwie kreski?Po tych stratach człowiek wszystko kwestionuje :( dzięki!
U mnie zdrowa ciąża, dwa poronienia , badania, mutacje pai1, mthfr. Od 2 kresek acard 75( z czasem 150) hearyna, luteina itd.
Ja posłuchałam lekarza, ciąża prawidłowa, w domu 6 miesięczny syn :)
 
reklama
Nie musi brac dwóch jednocześnie. Sa kobiety, które stosują acard lub heparynę i również jest ok. Kwestia co ustali z ginekologiem.
Czytając wpisy dziewczyn, które mają za sobą poronienia, z reguły każda bierze acard i heparyne. Ja po drugim poronieniu również byłam tylko na acard i niestety nie udało mi się donieść ciąży. Teraz mam 23 tydzień, uważam że w heparynie jest moc, pozdrawiam 🙂
 
Do góry