reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe

Dołączył(a)
11 Luty 2024
Postów
8
Cześć dziewczyny. Nie zabardzi ogarniam to forum więc jak pisze w złym miejscu to przepraszam.
Krótka historia o mnie.
W 2021 pierwsza ciąża poronienie w 11 tyg( zabieg łyżeczkowania)
2021 druga ciąża - poronienie w 8 tyg(zabieg łyżeczkowania) duphaston, luteina
2022 trzecia ciąża poronienie w 17 tyg. Krwawienie, oksytocyna i zabieg łyżeczkowania. Ciąża na clexane, acard 75, duphadton, utrogestan, prograf
2023 czwarta ciąża poronienie w 10 tyg. Poronienie w domu, zabieg łyżeczkowania. Ciąża na clexane, acard 75, utrogestan, duphadton, prograf, accofil co 2 dni.

Badania wykonane
Kariotypy mój i męża - prawidłowe
V leiden-ujemny
Antykoagulant toczniowy-ujemny
P/c p. Kardiolipine - ujemne
Pai-1 homozygota-nieprawidlowe
MTHFR homozygota-nieprawidlowe
Odczyn imumohistochemiczny CD 138- prawidlowy
Halotyp HLA-DQ 8- obecny, badania z krwi negatywne, gastroskopia nie wykazała obecności choroby trzewnej(celiaki)
Może jeszcze zapomniałam jakiś badań.
Chciałam się zapytać co jeszcze polecacie zrobić? O co pytać lekarza?
 
reklama
Do góry