reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia, testy ciazowe

reklama
Testy mogą być różnej czułości. Poza tym jak robisz je jeden po drugim to stężenie hcg w moczu też może być różne. Test najlepiej robić z porannego, pierwszego moczu. Lub po prostu w ciągu dnia odczekaj kilka godzin i dopiero wtedy zrób.
 
Testy mogą być różnej czułości. Poza tym jak robisz je jeden po drugim to stężenie hcg w moczu też może być różne. Test najlepiej robić z porannego, pierwszego moczu. Lub po prostu w ciągu dnia odczekaj kilka godzin i dopiero wtedy zrób.
robiłam wczoraj rano dwa na raz, mocząc w moczu w kubeczku. Dzisiaj rano tak samo.
 
No wlansie wiem, ale żeby była taka różnica ? Poza tym na jednym pisze 6dni przed już wykrywa, a na drugim 2 dni przed. A tu kreski prawie nie widać w dzień miesiączki 🥲
Możliwe, że owulacja sie przesunęła. Nie kieruj się tym co piszą na testach. Zwykły chwyt marketingowy.
 
No wlansie wiem, ale żeby była taka różnica ? Poza tym na jednym pisze 6dni przed już wykrywa, a na drugim 2 dni przed. A tu kreski prawie nie widać w dzień miesiączki 🥲
F509B48B-AE8D-410A-94F5-AD1CDEDD7B93.jpeg
Tego samego dnia dwa różne testy
 
reklama
Ja w dniu spodziewanej miesiączki miałam testy egatywne zrobiłam kolejny test po tygodniu jak nie dostałam miesiączki i pozytyw 🙂bety też nie robiłam, bo mieszkałam za granicą a tam nie wykonują tego badania. Ciąża wcale młodsza nie była, bo wszystkie USG odpowiadały dacie ostatniej miesiączki. Dziś mam miesięcznego synka 🥰
 
Do góry