reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia, testy ciazowe

reklama
Czesc dziewczyny prosze was wypowiedzcie sie na tamet mojego testu juz 20 dni po terminie miesiaczki,poranne mdlosci a test wychodzi taki
 

Załączniki

  • 20220822_144625.jpg
    20220822_144625.jpg
    625,1 KB · Wyświetleń: 54
No nie mam ciezko jest uchwycic telefonem,sprubuje zrobic jaknsie uda to wstawie zdjecie
a bete robiłaś albo będziesz robić ? Bo kurcze niby jakiś tam jest cień, ale dziwnie to wyglada 🥲 zrób jeszcze jutro rano test i podeslij zdjęcie. I przede wszystkim to 20 dni po terminie miesiączki która się odbyła ? Czyli chodziło ci o 20 dzień cyklu czy już ci się spóźnia 20 dni miesiączka ?
 
reklama
Na tym zdjeciu widac lepiej
to jest kreska kontrolna, a nie testowa. Jak dla mnie to nie jest pozytywny test… po 20 dniach spoznienia to tu powinna byc ciemna krecha, a nie ledwo co. Koniecznie do ginekologa i na bete, bo to na pewno ginekolog bedzie chcial sprawdzic. Aczkolwiek patrzac na test to ja tu ciazy nie widze. Nudnosci to tez zaden objaw, bo kobieta sobie wszystko wkreci jesli mysli, ze to moze ciąża.
 
Do góry