reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia w terminie miesiączki

Majorcia od zawsze marzyla mi sie corka .Ale nie.planowalismy jakos szczegolnie zadnych cudow na kiju nie bylo i seksy dzienne zadne odstepy tak przypadkowo wyszla.Mam nadzieje ze nic sie nie zmieni:p

010igov3fkey3mez.png
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja też stracilam ostatnie dwie ciąże w terminie miesiaczki. Miałam badania hormonów, wszystko ok. Genetyka ok. Toczeń i Zespół antyfosfolipidowy wykluczony. Teraz będę robić jeszcze jeden pakiet genetyczny, który mi przysługuje, bo jestem w sumie to 4ech poronieniach i zobaczymy. Od paru miesięcy biorę luteinę od 15-25 dc, w ostatnim cyklu, w którym sie udało akurat w 25dc ją odstawiłam mimo pozytywnego testu i w sumie nie wiem czy dobrze zrobiłam....W przyszłym tygodniu idę do ginekologa z wszystkimi wynikami zobaczymy :)
 
Dziewczyny, jestem po drugim poronieniu, czuję, że powinnam udać się do specjalisycznej kliniki :( ostatnio naczytałam się, że szczegółowe badania po poronieniu są bardzo ważne, a mój ginekolog raczej nie bardzo zwrócił na to uwagę. Czytałam, że klinika Invicta specjalizuje się w tego typu problemach, czy ktoś korzystał z ich usług i może mi coś powiedzieć w tym temacie?
 
Weronika 7, po dwóch poronieniach przysługują badania kariotypów u partnerów - są refundowane prez NFZ, trzeba mieć tylko skierowanie do genetyka.
Bardzi mi przykro z powodu Twoich strat:( W których tygodniach straciłaś maluszki?? ;-(
 
Do góry