reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie 4/5tc - jak wygląda ?

Mi też powiedzial ze w następnym cyklu, chyba że miałabym podchodzić do procedury np inseminacji lub in vitro to wtedy trzeba odczekać 3 miesiące. Bardzo mi przykro😔 przesyłam uściski ❤️
 
reklama
Współczuję dziewczyny, ja właśnie teraz też przez to przechodzę. 😔 W poniedziałek idę do gina, ale może osoby które już to przeszły..lekarze pozwolili Wam się starać w tym samym cyklu czy kazali czekać do następnej miesiączki?
Jak straciłam ciążę w 10tc to mogłam się starać po 2 miesiączce, wtedy mialam zabieg.
Teraz nie wiem, bo jeszcze nie miałam wizyty u swojego lekarza. Zależy jak to się potoczy.
 
Dziewczyny czy to normalne, że poronienie ok 5tyg przebiegło w ciągu 3-4dni? Jasnoróżowa krew i tylko troszkę małych skrzepów od wtorku do wczoraj i już dzisiaj nic kompletnie. Tak szybko by się wyczyściło? Trochę to dziwne co?
 
Do góry